Úvod Novinky Oddych v srdci Piešťan v Hoteli Granit Piešťany – kúpeľný ústav

Oddych v srdci Piešťan v Hoteli Granit Piešťany – kúpeľný ústav

REKLAMA

Tak ako po minulé roky, Hotel Granit je počas prázdninových dní (už dva týždne ) plne otvorený pre širokú verejnosť. V ponuke je nielen príjemné posedenie na novej terase, ale tento rok, počas leta, aj nové raňajkové menu, miešané nápoje, chutná Granit Café, bazény, oddychová zóna, multifunkčné ihrisko, petangové ihrisko a pre najmenších aj trampolína 윈도우 10 부트캠프 드라이버 다운로드.

V príjemnom prostredí zámočku dýchajúceho históriou kúpeľného ústavu a privátneho parku môžete využiť vonkajší bazén, moderný vnútorný bazén a dva detské bazéniky Shindoriko Printer Driver. Bazény sú otvorené denne, v pondelok až piatok od 7.00 h do 21.00 h a počas víkendov od 9:00 h do 21:00 h. Vstup je možný jednorázovo, ale aj na permanentku, ktorú je možné zakúpiť si priamo na recepcii kúpeľného ústavu League of Legends pbe.

REKLAMA
Knebl
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Počas horúcich letných dní si môžete relax užiť do sýta na pohodlných lehátkach, lavičkách a moderných tulivakoch v interiéri alebo v exteriéri Goodnote Gullible Download. Počas prvých dvoch júlových týždňov si obyvatelia i návštevníci Piešťan do sýta začali užívať všetko, čo im Hotel Granit ponúka, s konštatovaním, že bazény uprostred nádhernej záhrady s parkom, ale i posedenie na terase sú skutočným relaxom v centre Piešťan WinIng Eleven 2018 Download.

Občerstvenie si  môžete dopriať priamo pri bazéne alebo v Lobby Bare František, kde sú pre vás pripravené okrem iného aj chutné dezerty json-simple-1.1.jar. Nestíhate raňajky doma? Žiaden problém, pretože terasa baru je otvorená už od 7.00 h a všetkých návštevníkov i okoloidúcich láka svojou bohatou raňajkovou ponukou 잠깐만 다운로드.

Využiť môžete aj jazdu kočom po centre Piešťan Download the Antagonistic Army.

Ak si potrebujete oddýchnuť a načerpať novú energiu, neváhajte a príďte k nám python selenium files. Aj v centre mesta si môžete užiť relax, pohodu a oddych, pretože Hotel Granit vytvára “Váš domov mimo domova”.

Hotel Granit Piešťany
kúpeľný ústav
Teplická 81, 921 01
Piešťany
tel.: 033/ 7983 111
mob.: 0917 924 143

WWW.GRANITPIESTANY.SK

WWW.FACEBOOK.COM/GRANITHOTELS

 

REKLAMA