REKLAMA
Knebl

V Piešťanoch na Mlynskej 26 otvoril remeselný pivovar Simeon jedinečný degustačný showroom, kde si môžete rezervovať privátnu ochutnávku nepasterizovaných a nefiltrovaných lokálnych domácich pív priamo z tanku Ccna dump download. Samozrejme s chuťovkami, ktoré chuť piva ešte umocnia. Ochutnávka je spojená s prehliadkou pivovaru s odborným výkladom, kde bude návštevník môcť vidieť proces výroby piva i swear 다운로드.

Pokiaľ ste zvedaví, ako sa pivo pripravuje a tiež ste ešte pivá z dielne Simeonu nemali možnosť ochutnať, je čas to teraz napraviť 패킷 트레이서 6.1 다운로드.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

Pivovar SIMEON je na pivnej mape krátky čas, no ponúka stále novšie a nezvyčajné chute piva. Varí pivo bez konzervantov, plnej chuti a vône s korenistým zakončením blender 3d.

Piešťanci, turisti, seniori, juniori, milovníci kvalitného piva, všetci ste srdečne vítaní. Rezervujte si svoju prehliadku s ochutnávkou pív Jojo's Bizarre Adventures comic.

A na aké konkrétne chute a vône sa môžete tešiť?

Okrem spodne kvasených pív plzeňského typu: Simeon 10° a Simeon 12° produkujú i vlastné originálne pivá a na svoje si prídu určite i fajnšmekri Jumping free download.

Najväčšej obľube z vrchne kvasený pív sa teší PÁV APA 13,5°, ktorý je jemným citrusovým osviežením so stálou penou, v ktorom cítiť chuť hrozna, melónu a manga Linux ftp folder.

Nemenej obľúbené a tiež každé vo svojej podstate jedinečné sú:

Simeon CZECH ALE 11˚ – Vrchne kvasené pivo vyrobené zo štyroch druhov sladu a českých chmeľov 플랜츠 vs 좀비 다운로드. Chmeľová vôňa s koncovkou horkej zrnkovej kávy a hrianky.

Simeon mild ALE 11,5˚- Módne svieže vrchne kvasené pivo s nižším obsahom alkoholu bledej jantárovej farby Silicon Valley Season 4. Sladový úvod s jemným karamelom s kvetinovým nádychom.

Simeon APA 13˚– Vrchne kvasené, osviežujúca apa tmavej jantárovej farby s výraznou arómou citrusových plodov hlavne grapefruitu, liči a egreša keynote version.

Simeon Cream ALE 14˚– Vrchne kvasené, svieže pivo tmavej jantárovej farby s jemne krémovou stálou penou. Sladový úvod, citrusové tóny a lesné plody. Plnú chuť piva ukončuje krémový dojazd s vyváženou jemnou chuťou.

Simeon IPA 14,5° – Vrchne kvasené pivo s plnou chuťou, hustou penou s vôňou po pražených orieškoch a mandliach.

– Simeon IPA 15˚ – Vrchne kvasené pivo s hustou a stálou krémovou penou. Plná korenistá chuť a vôňa po muškátovom oriešku, škorici a borovici. Zmes chutí a vôní ukončuje stredne silná horká koncovka.

Majú pre vás NOVINKU, ktorou je Session IPA 9,5°. Výnimočne s nízkym obsahom alkoholu, no typickej chuti a vône IPY.

Pokiaľ máte záujem o degustáciu, je vás minimálne 5 osôb, milujete pravé tankové pivo, ste zvedaví na chuť pivného likéru, či nezvyčajných chuťových a vonných kombinácií, rezervujte si prehliadku spolu s ochutnávkou pív.

Rezervácia ochutnávky s prehliadkou pivovaru: obchod@simea.sk, 0905 979 954.

PR / Tatiana Angelovičová

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba