Connect with us

Novinky

Ochutnajte pivo priamo z tanku a nahliadnite do „zákulisia“ jeho výroby

Published

on

Reklama
Reklama

V Piešťanoch na Mlynskej 26 otvoril remeselný pivovar Simeon jedinečný degustačný showroom, kde si môžete rezervovať privátnu ochutnávku nepasterizovaných a nefiltrovaných lokálnych domácich pív priamo z tanku. Samozrejme s chuťovkami, ktoré chuť piva ešte umocnia. Ochutnávka je spojená s prehliadkou pivovaru s odborným výkladom, kde bude návštevník môcť vidieť proces výroby piva.

Pokiaľ ste zvedaví, ako sa pivo pripravuje a tiež ste ešte pivá z dielne Simeonu nemali možnosť ochutnať, je čas to teraz napraviť.

Pivovar SIMEON je na pivnej mape krátky čas, no ponúka stále novšie a nezvyčajné chute piva. Varí pivo bez konzervantov, plnej chuti a vône s korenistým zakončením.

Piešťanci, turisti, seniori, juniori, milovníci kvalitného piva, všetci ste srdečne vítaní. Rezervujte si svoju prehliadku s ochutnávkou pív.

Reklama

A na aké konkrétne chute a vône sa môžete tešiť?

Okrem spodne kvasených pív plzeňského typu: Simeon 10° a Simeon 12° produkujú i vlastné originálne pivá a na svoje si prídu určite i fajnšmekri.

Najväčšej obľube z vrchne kvasený pív sa teší PÁV APA 13,5°, ktorý je jemným citrusovým osviežením so stálou penou, v ktorom cítiť chuť hrozna, melónu a manga.

Nemenej obľúbené a tiež každé vo svojej podstate jedinečné sú:

Simeon CZECH ALE 11˚ – Vrchne kvasené pivo vyrobené zo štyroch druhov sladu a českých chmeľov. Chmeľová vôňa s koncovkou horkej zrnkovej kávy a hrianky.

Simeon mild ALE 11,5˚- Módne svieže vrchne kvasené pivo s nižším obsahom alkoholu bledej jantárovej farby. Sladový úvod s jemným karamelom s kvetinovým nádychom.

Simeon APA 13˚– Vrchne kvasené, osviežujúca apa tmavej jantárovej farby s výraznou arómou citrusových plodov hlavne grapefruitu, liči a egreša.

Simeon Cream ALE 14˚– Vrchne kvasené, svieže pivo tmavej jantárovej farby s jemne krémovou stálou penou. Sladový úvod, citrusové tóny a lesné plody. Plnú chuť piva ukončuje krémový dojazd s vyváženou jemnou chuťou.

Simeon IPA 14,5° – Vrchne kvasené pivo s plnou chuťou, hustou penou s vôňou po pražených orieškoch a mandliach.

– Simeon IPA 15˚ – Vrchne kvasené pivo s hustou a stálou krémovou penou. Plná korenistá chuť a vôňa po muškátovom oriešku, škorici a borovici. Zmes chutí a vôní ukončuje stredne silná horká koncovka.

Majú pre vás NOVINKU, ktorou je Session IPA 9,5°. Výnimočne s nízkym obsahom alkoholu, no typickej chuti a vône IPY.

Pokiaľ máte záujem o degustáciu, je vás minimálne 5 osôb, milujete pravé tankové pivo, ste zvedaví na chuť pivného likéru, či nezvyčajných chuťových a vonných kombinácií, rezervujte si prehliadku spolu s ochutnávkou pív.

Rezervácia ochutnávky s prehliadkou pivovaru: obchod@simea.sk, 0905 979 954.

PR / Tatiana Angelovičová

Populárne články