Úvod Novinky Obľúbené bábky Hanička a Murko roztancujú v sobotu aj deti v Piešťanoch

Obľúbené bábky Hanička a Murko roztancujú v sobotu aj deti v Piešťanoch

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Dva roky uplynuli odvtedy, čo – dnes už – najpopulárnejšie bábky Hanička a Murko vydali svoje prvé CD. Odvtedy si ich obľúbili tisícky detí, ktoré počúvajú ich pesničky, chodia sa vyjašiť na ich veselé koncerty a sledujú ich pesničkové klipy a vzdelávacie videá na YouTube (viac ako 17 miliónov videní) a na Detskej televízii RiK (relácia Hanička a Murko pre najmenších) hand simulator 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Práve vyšlo druhé CD Haničky a Murka “Pesničky pre škôlkarov 2” a s jeho novými pesničkami vyrazili Hanička a Murko a ich dvaja veľkí kamaráti na svoje tretie samostatné koncertné turné pads 9.3 다운로드. Navštívia 19 miest vo všetkých regiónoch Slovenska a túto sobotu zavítajú aj do Piešťan!

Predstavenie Haničky a Murka je kombináciou živého a dynamického koncertu a bábkového divadla 사랑의 불시착 1화 다운로드. Deti sa na ňom môžu poriadne vyjašiť a pri tanci použiť aj rôzne rekvizity, napr. farebné šatky, strapce či hrkajúce vajíčka. Zaznejú nové pesničky (Princezné, Zúbok, Hasiči…) a tiež najväčšie hity z prvého CD (napr 바이오쇼크 다운로드. najobľúbenejšie pesničky Autá a Ika-tika-gymnastika).

Ak chcete Haničku a Murka vidieť koncertovať naživo, príďte v sobotu 26.10 샵캐스트 다운로드. do Kina Malá scéna na Ul. A. Dubčeka 27. Vystúpenie trvá hodinu a je určené predovšetkým malým deťom v škôlkarskom veku. Spolu s deťmi si ho užijú aj rodičia magic one 2.0. Navyše k zakúpenej vstupenke dostane každé dieťa ako darček Murkove lízatko a tiež nálepku Haničky a Murka! Najvernejší fanúšikovia sa po koncerte môžu s Haničkou a Murom odfotiť a dokonca získať aj ich podpis na nové CD Pesničky pre škôlkarov 2 Free png download.

Predpredaj vstupeniek:
https://www.ticketportal.sk/event/HANICKA-A-MURKO-KONCERTNE-TURNE-JESEN-2019

Aktuálne informácie o aktivitách Haničky a Murka sú dostupné na Facebooku a videá Haničky a Murka je možné vidieť tiež na na YouTube Amazing Saturday download.

PR
Táto správa je platenou formou reklamy memoit 다운로드. Informujte aj vy o vašej ponuke viac ako 60-tisíc čitateľov portálu www.pnky.sk. Podrobnejšie informácie na inzercia@pnky.sk, alebo 0910 960 610 shoal.

REKLAMA