Úvod Novinky Objavte miesto, ktoré vás zahreje

Objavte miesto, ktoré vás zahreje

REKLAMA

Zažite pravú vianočnú atmosféru v elegantnom prostredí kaviarne Mon Bijou, oddýchnite si a načerpajte novú energiu v predvianočnom zhone One. Nájdete ju na okraji parku, len na skok od pešej zóny i kina. Tradičný interiér dopĺňajú neobyčajné pochúťky vyrobené s láskou z čerstvých surovín OneWord.

Príjemným prekvapením sú raňajky, na ktorých si môžete pochutiť od pondelka do piatku v čase od 08.00 do 10.00 hodiny 킹 오브 파이터즈 2002 다운로드. Na svoje si prídu i priaznivci zdravej výživy.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Počas celého dňa sú v ponuke vianočné domáce koláčiky, tortičky aj ovocné poháre naver streaming videos. Pre mlsné jazýčky sú pripravené domáce waffle s rozličnými prílohami. To všetko je doplnené exkluzívnou talianskou kávou Filicori, voňavými čajmi s čerstvým ovocím a na mieste pripravovanými miešanými nápojmi 조공다 다운로드. Špecialitou je originálny punč Mon Bijou pripravený podľa vlastnej receptúry.

Ak hľadáte miesto, kde si budete môcť oddýchnuť od predvianočného zhonu, ohriať sa a vychutnať si pokojnú atmosféru, Mon Bijou je tou správnou voľbou query as well. Nechajte sa zlákať kvalitnými, čerstvými pochúťkami z domácich surovín. Priestory kaviarne sú tiež ideálnym miestom pre rodinné posedenia, oslavy, ale aj vianočné večierky a stretnutia s priateľmi 하프라이프 2 다운로드. Príďte presvedčiť seba aj svoje zmysly do tradičnej piešťanskej kaviarne Mon Bijou na Beethovenovej 16.

Viac o prevádzke sa dozviete na stránke Mon Bijou

PR

REKLAMA