Úvod Novinky Obedové menu: Pivovar ŽiWell pozýva aj na pečenú špargľu

Obedové menu: Pivovar ŽiWell pozýva aj na pečenú špargľu

REKLAMA
Skola Rakovice

Zájdite na obed do pivovaru. Piešťanský pivovar ŽiWell ponúka obedové menu, ktoré tvorí viacero jedál a vybrať si môžete tiež z dvoch polievok podľa dennej ponuky 소주한잔 mp3 다운로드. Ponuka druhov jedál sa mení v týždňových intervaloch. Tento týždeň si môžete dopriať pečenú špargľu s holandskou omáčkou. K dispozícii je taktiež ponuka pre vegetariánov Unity ftp download. Bonusom je rozvoz jedál priamo k vám, ak nestíhate prísť na obed do pivovaru 쿼티 키보드 다운로드. Stačí zavolať.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Knebl
Buenos pizza  burger

 

Kuchyňa omunitného centra ŽiWell je dočasne presťahovaná do Piešťanského pivovaru ŽiWell 뷰티풀 마인드 영화 다운로드. Jedlo si teda môžete dopriať v pivovare, alebo si ho objednať.

Ako si objednať alebo nakombinujte si vlastné menu:

Milí zákazníci, pripravili sme pre vás dennú ponuku, ktorá pozostáva zo siedmych položiek 킹아서 제왕의검 다운로드. Kombinácia všetkých siedmych jedál je uvarená tak, aby tvorila kompletný, vyvážený a pestrý obed. Nebojte sa objednať si komplet. Ak je však pre vás takáto porcia príliš veľká alebo niektorá z položiek nezodpovedá vašej diéte, môžete si jednotlivé položky voľne kombinovať java 1 7 jdk 다운로드.

Donáška nášho menu priamo k vám:

– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napr Xenonia 3. na celý týždeň vopred,

– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“ 무한도전 473회 다운로드. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo,

– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr 젠 메이트 다운로드. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123,

– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel website. č. 0948 191 750,

– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1 ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.

– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.

PR Ilustr foto: Pivovar ŽiWell 

REKLAMA