Úvod Novinky Obedové menu: Pivovar ŽiWell pozýva aj na jahňacinu s pivom

Obedové menu: Pivovar ŽiWell pozýva aj na jahňacinu s pivom

REKLAMA

Zájdite na obed do pivovaru. Piešťanský pivovar ŽiWell ponúka obedové menu, ktoré tvorí viacero jedál a vybrať si môžete tiež z dvoch polievok podľa dennej ponuky Automatic tee store. Ponuka druhov jedál sa mení v týždňových intervaloch. Tento týždeň si môžete dopriať napríklad írske dusené jahňacie mäso s pivom ŽiWell 카1 더빙 다운로드. K dispozícii je taktiež ponuka pre vegetariánov. Bonusom je rozvoz jedál priamo k vám, ak nestíhate prísť na obed do pivovaru 이혼서류 다운로드. Stačí zavolať.

OBEDOVÉ MENU
25. až 29. marca
Rekreačná 3 (Lodenica), Piešťany

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany

VEGE MENU

Kuchyňa omunitného centra ŽiWell je dočasne presťahovaná do Piešťanského pivovaru ŽiWell Windows Media Encoder. Jedlo si teda môžete dopriať v pivovare, alebo si ho objednať.

Ako si objednať alebo nakombinujte si vlastné menu:

Milí zákazníci, pripravili sme pre vás dennú ponuku, ktorá pozostáva zo siedmych položiek 모뉴먼트 밸리 다운로드. Kombinácia všetkých siedmych jedál je uvarená tak, aby tvorila kompletný, vyvážený a pestrý obed. Nebojte sa objednať si komplet. Ak je však pre vás takáto porcia príliš veľká alebo niektorá z položiek nezodpovedá vašej diéte, môžete si jednotlivé položky voľne kombinovať Guardians of the Galaxy.

Donáška nášho menu priamo k vám:

– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napr Download the Conan Theatre Edition. na celý týždeň vopred,

– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“ Internet Explorer 8 Hangul. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo,

– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr 시카리오 솔다도 다운로드. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123,

– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel 김완선 다운로드. č. 0948 191 750,

– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1 ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.

– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.

PR Ilustr foto: Pivovar ŽiWell 

REKLAMA