Úvod Novinky Obchodný dom PRIOR Piešťany bude oslavovať, funguje už 34 rokov

Obchodný dom PRIOR Piešťany bude oslavovať, funguje už 34 rokov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Obchodný dom PRIOR Piešťany zažije v piatok 29. septembra významné jubileum, od otvorenia totiž uplynie už 34 rokov, nakoľko postavený bol v roku 1983 busybox. Vo svojich priestoroch v súčasnosti ponúka rozmanitý sortiment od potravín, cez oblečenie, knihy, potreby pre domácnosť, ale nájdete tam aj predajňu nábytku a služby interiérového štúdia, kaderníckeho a masážneho salónu, manikúru, pedikúru, opravu obuvi a ešte mnoho ďalších tovarov i služieb Japanese app. Oslava ponúkne návštevníkom bohatý program, vystúpia v ňom hudobná skupina EMI, tanečníci zo Základnej umeleckej školy v Piešťanoch, detský súbor Pacholíček, dogdance so svojimi psíkmi predvedie Saša Vavrová, na pláne je módna prehliadka i maľovanie na tvár a tešiť sa môžete na speváčku Marcelu Molnárovú 한국 신문 다운로드. Chýbať nebude ani predvádzanie áut viacerých výrobcov a oko fanúšikov motorizmu určite potešia aj veterány. Vstup na podujatie je voľný a navyše zadarmo sa môžete občerstviť chutným gulášom free font in Hangul.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

História OD PRIOR na SLovensku siaha svojim vznikom až do roku 1964, kedy bola spoločnosť založená full version of Internet Explorer 8. V roku 1992 sa vznikom akciovej spoločnosti stala 100% súkromnou spoločnosťou s niekoľkoročnou tradíciou a s viac ako 40 000 metrov štvocových Download computer music.

Sieť OD PRIOR má v súčasnosti na Slovensku 10 obchodných domov v mestách Liptovský Mikuláš, Lučenec, Martin – momentálne vo výstavbe nové OC Martin, Partizánske, Piešťany, Považská Bystrica, Prievidza, Trenčín, Žiar nad Hronom a Zvolen Free in Spanish. Všetky OD sa nachádzajú v centrách miest a vyznačujú sa vysokou návštevnosťou (od 7 do 10 tis. návštevníkov v OD za deň). Fungujú na báze realitných obchodov a ponúkajú na prenájom obchodné, skladové, kancelárske a reklamné plochy Download the cleaner.

PR

REKLAMA