Úvod Novinky Námestie pred Štedrým večerom roztancujú Gipsy Čáve

Námestie pred Štedrým večerom roztancujú Gipsy Čáve

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Keďže Štedrý deň tento rok vyšiel na štvrtú adventnú nedeľu, záver predvianočného obdobia oslávime v Piešťanoch už v sobotu 23 Windows 7 in English. decembra. Aj na tento deň pripravili organizátori Vianočných trhov pestrý kultúrny program. Vianoce sa nezadržateľne blížia a zostáva už len pár dní na to, aby sme si vychutnali obdobie príprav na tieto sviatky 트와이스 시그널 뮤비 다운로드. Neodmysliteľne k tomu patria aj stretnutia s rodinou a priateľmi na trhoch. Program bude aj tentoraz mimoriadne pestrý, počas sobotného večera vyvrcholí koncertom temperamentnej kapely Gipsy Čáve 로보토미 코퍼레이션 데모 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Atmosféru týchto stretnutí umocní v piatok 22 Download acronis backup. decembra piešťanského speváka a hudobníka Andreja Depeša, ktorý sa predstaví so svojou One Man Music Show. Na domácej scéne zostaneme aj počas koncertu formácie Saša band Download adventure games. Tá sa preslávila vďaka originálnym cover verziám známych hitov svetových interpretov. Predvečer sviatočného víkendu preto bude nepochybne plný dobrej hudby Steam download again.

Sobotný program otvorí divadelné predstavenie Exallievov Dona Bosca s vianočným posolstvom. Zástupcovia mesta a cirkví zapália štvrtú sviecu na adventom venci o 16.00 hodine svetlom, ktoré im prinesú skauti až z Betlehema 3dp chip net 다운로드. Pre obyvateľov Piešťan to bude zároveň príležitosť si toto svetlo zobrať do svojich domácností.

Sviatočnú atmosféru následne umocní skupina Bojniaci a po nich speváčka Andrea Juhásová a formácia realita 신촌좀비만화 다운로드. Hlavnými hviezdami večera, ktorý predchádza Štedrému dňu, budú Gipsy Čáve. Mladá formácia z Topoľčian aktuálne valcuje internet originálnou verziu hitu Hej Sokoly a táto skladba nepochybne zaznie aj na Vianočných trhoch without Baidu. Gipsy Čáve sa prvýkrát predstavia s kompletnou živou kapelou.

O Štefanskú zábavu sa od 18.30 h postará skupina Borovienka, ktorá zahrá množstvo známych moderných popových songov v dychovkovom prevedení, naposledy prekvapili remakeom skladby od Daft Punk – Get Lucky 기어 vr 우동 다운로드.

Hudba sa na Námestie slobody opäť vráti v posledný deň roka 2017, kedy centrum Piešťan čaká veľká Silvestrovská párty s novoročným ohňostrojom zo strechy Auparku.

PR

REKLAMA