Úvod Novinky Najväčšia dm predajňa v Piešťanoch je otvorená

Najväčšia dm predajňa v Piešťanoch je otvorená

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V závere júla sa v piešťanskom Auparku otvorila už 158. predajňa dm drogerie markt na Slovensku. Zákazníkov počas prvých dní čakajú produkty k nákupu alebo viacnásobné body vernostného programu 윈도우 curl 다운로드.

Očakávaná štvrtá piešťanská dm predajňa je pripravená na svojich zákazníkov, každý deň od 9.00 do 21.00 hod hd 영화 다운로드. Nájdete ju v Auparku na prízemí pri vchode z Nitrianskej ulice, priamo oproti eskalátorom. Blízkosť pešej zóny mesta a možnosť parkovania v garáži obchodného centra vytvárajú jej ideálnu dostupnosť pre všetky typy nákupov 매도소녀 다운로드. „S rozlohou 485 m2 predajnej plochy predbehla aj predajňu na Bratislavskej ulici a stáva sa našou najväčšou predajňou v Piešťanoch. Verím, že aj to prispeje ku komfortu zákazníkov,“ vyjadrila sa Lucia Jahodová, oblastná manažérka predajne 첵 무료 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Na oslavu otvorenia je pre prvých 1000 zákazníkov pripravený produkt k nákupu. Členovia vernostného programu active beauty okrem toho do soboty 30 언차티드3 다운로드. júla získajú aj permanentnú tašku (prvých 1500 členov) a 10-násobné body za celý nákup. „Tím predajne bude počas prvých štyroch otváracích dní posilnený, aby
aj nové registrácie do programu prebiehali bez výraznejšieho zdržania zákazníkov,“ informovala ďalej Jahodová.

Zaujímavosťou v sortimente predajne je značka profesionálnej a farebnej dekoratívnej kozmetiky NYX PROFESSIONAL MAKEUP, ktorá sa v apríli tohto roku začlenila do ponuky vybraných dm predajní a eshopu mojadm.sk. Produkty sa vyznačujú predovšetkým bohatými sýtymi pigmentami, dlhou výdržou a
veľmi širokou škálou odtieňov.

Zvyšok ponuky dm drogerie markt Piešťany poznajú už od roku 1998, kedy sa 24. júla otvorila prvá dm predajňa na Ul. A. Hlinku. O 23 rokov a tri dni neskôr k nej a predajniam na Ul. Nikola Teslu a Bratislavskej ul. pridala štvrtá – v Auparku.

PR

REKLAMA