Úvod PR Články Na pivečko s Michalom Domonkosom, hosťom bude Sajfa

Na pivečko s Michalom Domonkosom, hosťom bude Sajfa

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Klub Lajfky bude hostiť zábavnú talkshow Na pivečko s režisérom Michalom Domonkosom v utorok 22. mája. Tešiť sa môžete na exkluzívneho hosťa, ktorým bude Sajfa 일빵빵 스토리가 있는 영어회화 다운로드. Pre hosťa si pripravte otázky na telo, na ktoré vám odpovie. Vyskúšať si budete môcť aj dabing, súťažiť budete o pivo zdarma a do toho všetkého bude hrať živá kapela top hity, ktoré vás nenechajú sedieť…

„Nápad pivečka vznikal postupne Hdd regenerator. Chcel som bežným ľuďom, ktorí si večer po práci idú sadnúť so svojimi známymi na „jedno pivo“, spríjemniť večer rôznymi súťažami, živou kapelou a v neposlednom rade až priamo k ich stolu priviesť známych ľudí, ktorých sa budú môcť spýtať čokoľvek Pezna download. Mojím prvým hosťom bol Peter Sklár, pozvanie neodmietol ani Roman Pomajbo, Dano Dangl či Vlado Kobielsky. A aby to nebolo iba o mužoch, tak som na želanie pripravil aj Vínečko s režisérom, hosťom ktorého bola Mirka Partlová,“ približuje históriu svojej talkshow režisér M Automatic tee store. Domonkoš. „Zábavu sme si už užili aj so Sväťom Malachovským, najväčším prekvapením bol asi Separ, veľmi príjemne sme si posedeli aj s Adym Hajdu a Jurajom Bačom 카1 더빙 다운로드. Pivečko s Rasťom Sokolom roztancovalo celý podnik a v takejto vynikajúcej zábave sme pokračovali aj s troma zlatými hokejistami Rišom Lintnerom, Radom Heclom a Jožkom Stümpelom 이혼서류 다운로드. Svojou návštevou nás poctil aj Marek Majeský. So všetkými mojimi doterajšími hosťami sme si užili večer plný zábavy, odpovedali na všetky otázky od vás, a prezradili možno aj to, čo nechceli Windows Media Encoder. A malé pivečko, s ktorým som začal pre zábavu, sa postupne rozrastá do všetkých kútov Slovenska,“ dodáva režisér.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

V Piešťanoch môžete na Pivečko s Michalom Domonkošom a Sajfom zájsť v utorok 22 모뉴먼트 밸리 다운로드. mája o 19:30 h v klube Lajfky v hoteli Eden na začiatku pešej zóny.

-PR-

REKLAMA