Úvod Novinky Na jar do nového – výstavba Rezidencie Beňovského napreduje

Na jar do nového – výstavba Rezidencie Beňovského napreduje

REKLAMA

Už na jar budúceho roka sa môžu prví obyvatelia sťahovať do svojich nových bytov. Výstavba Rezidencie Beňovského vo Vrbovom ide podľa plánu. Onedlho bude dokončené podzemné podlažie Philia download.


Projekt ponúka komfortné bývanie neďaleko Piešťan miraculous singing book mobile. V meste pod šikmou vežou vyrastá trojica štvorpodlažných budov, ktoré vytvoria malé námestie so zeleňou a s drobnou architektúrou.
Nové byty a obchodné priestory budú stáť medzi ulicami M Bust a move download. A. Beňovského a Komenského, odkiaľ je navrhnutý aj prístup do podzemnej garáže. Dopravu na hlavnom ťahu mestom preto dokončenie tohto projektu nijako neovplyvní QuickTime. Byty majú ideálne výmery, sú dvoj alebo trojizbové, niektoré s vlastnou predzáhradkou, ostatné s loggiami vhodnými na exteriérové stolovanie 쿠우 게임 다운로드. Nechýbajú medzi nimi ani garsónky.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Najrýchlejší záujemcovia získajú svoje byty výhodnejšie a ušetria aj pri kúpe parkovacieho miesta Download the calendar for 2016. Pre prvých desať z nich je cena jedného stojiska pre osobné vozidlo v podzemnej garáži iba 2 000 eur.

V uvádzacej akcii sa ceny bytových jednotiek pohybujú od 892 do 1 246 eur za štvorcový meter 신세계 앱 다운로드. Napríklad trojizbový byt na druhom podlaží s rozlohou 79,23 m2 aktuálne stojí 72 900 eur. Neskôr sa táto cena zvýši o necelých 8-tisíc eur 윈도우 putty 다운로드.

Za Rezidenciou Beňovského stojí stavebná spoločnosť Stavoprac, ktorá úspešne funguje už od roku 1996 강철 서신 다운로드. Má za sebou viacero realizácií v rôznych regiónoch Slovenska vrátane Piešťan a presadila sa aj vo Viedni.

Exkluzívnym predajcom je Neoreal nuke 10 다운로드. Na slovenskom realitnom trhu pôsobí už vyše desať rokov a obyvateľom nášho regiónu sú známe jeho polyfunkčné objekty v Trnave (Leonardo, Zelené átrium a Bottova).

PR

REKLAMA