Úvod Novinky Na CityFest Piešťany príde Český slávik – kapela Chinaski

Na CityFest Piešťany príde Český slávik – kapela Chinaski

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Pri Chinaski platí – čo pieseň to hit. Kapela, ktorá už celé roky dokáže vypredať svoje koncerty, zabaví aj návštevníkov mestského festivalu CityFest – už počas posledného májového víkendu v centre Piešťan this topic.

Podujatie, ktoré je už tradične prvou veľkou letnou hudobnou akciou v kúpeľnom meste, sa uskutoční 25 아일랜드 영화 다운로드. a 26. mája. Organizátori už zverejnili prvé veľké mená. Námestie slobody roztancuje Celeste Buckingham so svojou koncertnou kapelou King Shaolin 한국 고전영화 다운로드. Príjemným prekvapením je aj Richard Müller, ktorý pod holým nebom zaspieva svoje legendárne hity.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Ďalším interpretom do tejto silnej zostavy sú držitelia Českého slávika z roku 2005 WeChat pc version. Chinaski patria k najobľúbenejším kapelám na oboch stranách rieky Moravy, ak hovoríme o počte rádiových hitov sú nepochybne jednotkou. Chinaski vznikli už v roku 1987 Minecraft Pokemon Mode. Odvtedy vydali desať štúdiových albumov, ten posledný na jar minulého roka. Dostal názov Není nám do pláče. Po zmene zostavy sa k spevákovi Michalovi Malátnému a gitaristom Františkovi Táborskému pridali aj slovenský basgitarista Tomi Okres, gitarista Lukáš Pavlík a na klávesoch s nimi hrá Jan Steinsdörfer, bývalý kapelník speváčky Ewy Farnej Graph eq download.

Obľúbenosti kapely medzi fanúšikmi to však vôbec neuškodilo. Dôkazom sú aj vypredané koncerty, ktoré v apríli odohrali v Písku a v Prostějove 삼성 증권 hts 다운로드. Zazneli tam najväčšie hity kapely (Tabáček, Signální, Drobná paralela), ale aj najnovší singel Potkal jsem tě po letech.

Zvýhodnenú permanentku na celý víkend je možné zakúpiť od 30.4 do 24.5.2018 iba za 10 eur centos 6.8 iso 다운로드!

Limitovaný počet lístkov, do vypredania zásob v nasledovných predajniach:

Jednodňové vstupenky bude možné zakúpiť aj na mieste ibis paint. Upozorňujeme návštevníkov, aby si išli zakúpiť lístky minimálne 30 minút pred koncertom ich obľúbeného interpreta, nakoľko je pravdepodobné, že pri vstupoch sa môžu tvoriť rady Long Dark. Ideálnym riešením je zakúpenie dvojdňového lístka v predpredaji.

– Espresso pod Lipou, Námestie slobody, Piešťany https://www.facebook.com/ espressopodlipou/
– Stánok TIPOS, OD PRIOR oproti predajni LIDL, Piešťany
– Pohostinstvo ÚSPORA, Sídlisko JUH, Piešťany
– LEMON Bar, Vajanského 1946/1, Piešťany
– LEO CAFE BAR, čsl. armady 5/67 Nové Mesto nad Váhom https://www.facebook.com/ leocafebar/

Zakúpením celovíkendovej permanentky nielen ušetríte, ale vyhnete sa aj dlhšiemu čakaniu v radách!

TS CityFest

REKLAMA