Úvod Novinky Na Čachtickom hrade vás čaká Hviezdna noc s Pavlom Hammelom a Slniečkom

Na Čachtickom hrade vás čaká Hviezdna noc s Pavlom Hammelom a Slniečkom

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Príďte zažiť Hviezdnu noc na Čachtickom hrade. Uskutoční sa v sobotu 11. augusta od 19:30 hod. Na Báthoryčkinom hrade vystúpi Pavol Hammel a kapela Slniečko Download the app again.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Tešiť sa môžete  na vystúpenie speváka a gitaristu Pavla Hammela, ktorý pôsobí aj ako skladateľ a hudobný producent Switch rom download. V roku 1963 založil skupinu Prúdy, ku ktorej sa o dva roky pridal Marián Varga. Dvornými textármi kapely vtedy boli Kamil Peteraj a Boris Filan, s ktorými Pavol Hammel i ako sólista spolupracuje dodnes 유닉스 다운로드.

Slniečko alebo Punto & rybacé hlavy je skupina, ktorú iste pozná každý v regióne powertts. Špecifické piesne v piešťanskom, či trnavskom dialekte a humorné texty Petra Remiša sú zárukou poriadnej dávky zábavy. Vznik skupiny sa datuje na 23 Download Corerrow x4. december 1983, keď vystúpila  ako voľné folkové združenie Bahno. Po hudobnej stránke zoskupenie okolo Petra Remiša najbližšie k folk rocku, ale kapela sa hlási i k vplyvom punku a v posledných dvoch albumoch najmä k vplyvu world-music a gipsy swingu 강아지똥 다운로드.

Neváhajte teda a poďte na Hviezdnu noc na Čachtickom hrade. Predpredaj vstupeniek je denne v MKS v Čachticiach od 8:00 – 14:00 príp Speedplate offline download. si je možné vstupenky zarezervovať na tel. č. 032/74 010 17.
PR

Zdroj: wikipedia.org

REKLAMA