Connect with us

Novinky

MTBIKER centrum rastie a je stále väčším lákadlom

Published

on

Reklama
Reklama

Priaznivcom cyklistiky MTBIKER centrum zrejme netreba špeciálne predstavovať. Na druhej strane sem tam nezaškodí oprášiť informácie a priniesť aktuálne správy. Doba je rýchla, veci sa menia, ani nevieme ako a podobne je to aj s cyklistickým stánkom v Hrádku neďaleko Piešťan. Miesto, ktoré nie je len obchodom, ale snaží o budovanie cyklistickej komunity sa od našej poslednej návštevy výrazne zmenilo.

K hlavnej predajni pribudla letná vo dvore. V areáli vyrástli skladové priestory s výmerou 400 m2. Pumptrack sa z hlineného zmenil na asfaltový. Pribudlo umývacie centrum na bicykle. Sklad v hlavnej budove sa zmenil na Shimano servis centrum. To sú veci viditeľné na prvý pohľad pre človeka, ktorý po čase navštívil MTBIKER centrum.

Vďaka týmto zmenám je cyklistické centrum v Hrádku najväčším a s najbohatšou ponukou na Považí. Z 2000 produktov predajne sa stalo 3500, predajná plocha sa zväčšila o viac ako 100 m2, pričom priamo v MTBIKER centre si môžete vyberať zo stoviek bicyklov. Samozrejmosťou je, že si kupovaný stroj  môžete vyskúšať a dôkladne otestovať.

Na prízemí predajne nájdete bohatú ponuku produktov

Tento rok s novými značkami

„Spodná predajná plocha v hlavnej budove sa po presťahovaní servisu do vedľajších priestorov zväčšila. Tento rok pribudli už k bohatej ponuke značky Giant, Superior a CTM. Stálicami sú Cannondale, GT, Ghost, Bianchi, Corratec, Mondraker, Pinarello, Lapierre, Focus, Orbea, KTM, Kellys a Rock Machine,“ hovorí Martin Meliš manažér MTBIKER centra.

Reklama

V  centre nájdete cenovo dostupné bicykle pre menej náročných používateľov, ale aj drahé špeciály, či top vychytávky sezóny v akomkoľvek segmente, ktoré sú tu k dispozícii počas testovacích dní jednotlivých značiek.

Letná predajňa

Letná predajňa v štýlovom priemyselnom dizajne z lodných kontajnerov rozšírila predajnú plochu o 100 m2. Nájdete v nej približne 100 bicyklov z kategórie cenovo dostupnejších. „Celkovo máme poskladaných približne 200 bicyklov, ktoré sú hneď k dispozícii na vyskúšanie. Ďalšie dve stovky bicyklov máme v sklade a vieme ich promptne poskladať do 15 až 20 minút. Viac bicyklov na predajni je z kategórie horských. Pomer horské cestné je zhruba 70:30,“ približuje aktuálnu situáciu M. Meliš. Skladom sú tiež detské cykle, či odrážadlá, takže spokojní odídu aj najmenší návštevníci.

Trendom posledných rokov rokov sú elektrobicykle. V predajni ich majú vystavené tri desiatky, takže záujemcovia majú z čoho vyberať a vyskúšať. Ich výhodou je, že ako milovník prírody a cyklistiky dokážete prekonať oveľa väčšie vzdialenosti. Môžete tak viac vidieť a viac zažiť. Pri rozhodovaní vám pomôže aj krátky článok „Čo je to elektrobicykel, ako funguje a prečo ho chcem mať aj ja?.

Rozšírená ponuka doplnkov aj vynovený pumptrack

„Na druhom poschodí hlavnej predajne nájdu záujemcovia predovšetkým oblečenie, cyklistickú obuv, prilby a ďalšie doplnky. Zákazníci nám dávali spätnú väzbu, že v ponuke eshopu máme širokú ponuku, ale oni by si veci pred kúpou radi vyskúšali na predajni. Chcú vedieť aký je materiál, či im sadne veľkosť a podobne. Ponuku sme preto rozšírili,“ vymenúva zmeny a približuje proklientský prístup manažér MTBIKER centra.

Pohľad na predajnú plochu na druhom podlaží hlavnej budovy

Pumptrack je rozšírený a vyasfaltovaný. Nad ním je k dispozícii posedenie a celkovo areál ponúka príjemné zázemie. „V tomto roku sme organizovali  osem testovacích dní, pričom jeden testovací deň bol venovaný čisto elektro bicyklom. Okrem toho plánujeme letnú akciu pre širokú verejnosť, v podobe školy jazdy a techniky s Bike academy, ktorá sa bude konať 27. júla. Tu sa budú môcť návštevníci naučiť novým jazdeckým zvykom a štýlom. Náš cieľ je, aby sa tu ľudia cítili príjemne, dali si kávičku, pokojne si zajazdili a vyskúšali o čo majú záujem,“ pozýva zažiť atmosféru areálu v Hrádku Martin Meliš.

Shimano servis centrum sa postará o akýkoľvek bicykel

V servise sa o váš bicykel dokonale postarajú šikovní technici. Pracujú s produktami značky Shimano, ktoré tu nájdete taktiež vystavené. V Hrádku majú najširšiu ponuku testovacích sediel na Slovensku. Momentálne ich je dispozícii na vyskúšanie viac ako dvadsať. Môžete teda do sýtosti ladiť a testovať, ktoré vám sadne najlepšie.

Shimano servis centrum je rozšírené aj o Bike Fitting. Profesionáli vám zmerajú vaše telesné parametre, čo výrazne pomôže pri výbere správneho bicykla ako aj pri nastavení ergonómie, tak aby sa vám jazdilo čo najpohodlnejšie. Tak neváhajte a zájdite do MTBIKER centra v Hrádku, návštevu vrelo odporúčame.

PR

Populárne články