REKLAMA

Priaznivcom cyklistiky MTBIKER centrum zrejme netreba špeciálne predstavovať. Na druhej strane sem tam nezaškodí oprášiť informácie a priniesť aktuálne správy. Doba je rýchla, veci sa menia, ani nevieme ako a podobne je to aj s cyklistickým stánkom v Hrádku neďaleko Piešťan. Miesto, ktoré nie je len obchodom, ale snaží o budovanie cyklistickej komunity sa od našej poslednej návštevy výrazne zmenilo 안드로이드 다중 다운로드.

K hlavnej predajni pribudla letná vo dvore. V areáli vyrástli skladové priestory s výmerou 400 m2. Pumptrack sa z hlineného zmenil na asfaltový. Pribudlo umývacie centrum na bicykle. Sklad v hlavnej budove sa zmenil na Shimano servis centrum jackson. To sú veci viditeľné na prvý pohľad pre človeka, ktorý po čase navštívil MTBIKER centrum.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Vďaka týmto zmenám je cyklistické centrum v Hrádku najväčším a s najbohatšou ponukou na Považí. Z 2000 produktov predajne sa stalo 3500, predajná plocha sa zväčšila o viac ako 100 m2, pričom priamo v MTBIKER centre si môžete vyberať zo stoviek bicyklov movie company. Samozrejmosťou je, že si kupovaný stroj  môžete vyskúšať a dôkladne otestovať.

Na prízemí predajne nájdete bohatú ponuku produktov

Tento rok s novými značkami

„Spodná predajná plocha v hlavnej budove sa po presťahovaní servisu do vedľajších priestorov zväčšila. Tento rok pribudli už k bohatej ponuke značky Giant, Superior a CTM. Stálicami sú Cannondale, GT, Ghost, Bianchi, Corratec, Mondraker, Pinarello, Lapierre, Focus, Orbea, KTM, Kellys a Rock Machine,“ hovorí Martin Meliš manažér MTBIKER centra Free mp3new quick download.

V  centre nájdete cenovo dostupné bicykle pre menej náročných používateľov, ale aj drahé špeciály, či top vychytávky sezóny v akomkoľvek segmente, ktoré sú tu k dispozícii počas testovacích dní jednotlivých značiek.

Letná predajňa

Letná predajňa v štýlovom priemyselnom dizajne z lodných kontajnerov rozšírila predajnú plochu o 100 m2 Netmarble Sudden Attack. Nájdete v nej približne 100 bicyklov z kategórie cenovo dostupnejších. „Celkovo máme poskladaných približne 200 bicyklov, ktoré sú hneď k dispozícii na vyskúšanie. Ďalšie dve stovky bicyklov máme v sklade a vieme ich promptne poskladať do 15 až 20 minút. Viac bicyklov na predajni je z kategórie horských. Pomer horské cestné je zhruba 70:30,“ približuje aktuálnu situáciu M 소규모 아카시아 밴드 다운로드. Meliš. Skladom sú tiež detské cykle, či odrážadlá, takže spokojní odídu aj najmenší návštevníci.

Trendom posledných rokov rokov sú elektrobicykle. V predajni ich majú vystavené tri desiatky, takže záujemcovia majú z čoho vyberať a vyskúšať. Ich výhodou je, že ako milovník prírody a cyklistiky dokážete prekonať oveľa väčšie vzdialenosti ld플레이어 다운로드. Môžete tak viac vidieť a viac zažiť. Pri rozhodovaní vám pomôže aj krátky článok „Čo je to elektrobicykel, ako funguje a prečo ho chcem mať aj ja?.

Rozšírená ponuka doplnkov aj vynovený pumptrack

„Na druhom poschodí hlavnej predajne nájdu záujemcovia predovšetkým oblečenie, cyklistickú obuv, prilby a ďalšie doplnky ebs 연계교재 다운로드. Zákazníci nám dávali spätnú väzbu, že v ponuke eshopu máme širokú ponuku, ale oni by si veci pred kúpou radi vyskúšali na predajni. Chcú vedieť aký je materiál, či im sadne veľkosť a podobne. Ponuku sme preto rozšírili,“ vymenúva zmeny a približuje proklientský prístup manažér MTBIKER centra Download the car game.

Pohľad na predajnú plochu na druhom podlaží hlavnej budovy

Pumptrack je rozšírený a vyasfaltovaný. Nad ním je k dispozícii posedenie a celkovo areál ponúka príjemné zázemie. „V tomto roku sme organizovali  osem testovacích dní, pričom jeden testovací deň bol venovaný čisto elektro bicyklom 윈도우 공식 다운로드. Okrem toho plánujeme letnú akciu pre širokú verejnosť, v podobe školy jazdy a techniky s Bike academy, ktorá sa bude konať 27. júla. Tu sa budú môcť návštevníci naučiť novým jazdeckým zvykom a štýlom. Náš cieľ je, aby sa tu ľudia cítili príjemne, dali si kávičku, pokojne si zajazdili a vyskúšali o čo majú záujem,“ pozýva zažiť atmosféru areálu v Hrádku Martin Meliš.

Shimano servis centrum sa postará o akýkoľvek bicykel

V servise sa o váš bicykel dokonale postarajú šikovní technici. Pracujú s produktami značky Shimano, ktoré tu nájdete taktiež vystavené. V Hrádku majú najširšiu ponuku testovacích sediel na Slovensku. Momentálne ich je dispozícii na vyskúšanie viac ako dvadsať. Môžete teda do sýtosti ladiť a testovať, ktoré vám sadne najlepšie.

Shimano servis centrum je rozšírené aj o Bike Fitting. Profesionáli vám zmerajú vaše telesné parametre, čo výrazne pomôže pri výbere správneho bicykla ako aj pri nastavení ergonómie, tak aby sa vám jazdilo čo najpohodlnejšie. Tak neváhajte a zájdite do MTBIKER centra v Hrádku, návštevu vrelo odporúčame.

PR

REKLAMA