Úvod Novinky Mikuláš príde na Vianočné trhy na motorizovaných saniach – pohon majú zo...

Mikuláš príde na Vianočné trhy na motorizovaných saniach – pohon majú zo starej Škodovky

REKLAMA

Mikuláš príde na Vianočné trhy na motorizovaných saniach, príde aj Kmeťoband, Heľenine oči a Krampus. Druhý adventný týždeň v centre Piešťan bude patriť deťom aj tým, ktorí sa na Vianoce tešia ako malí Seongnam City Health Center. Už v piatok príde na Námestie slobody Mikuláš a organizátori Vianočných trhov pripravili pestrý program aj na ďalšie dni.

Nezvyčajné vozidlo – sane ako z rozprávky o Mrázikovi, dôverne poznajú deti v okolí Nitry ghost32. Do Piešťan zavíta jeho posádka zložená z čerta, anjela a Mikuláša po prvý raz. Deťom bude rozdávať sladkú nádielku a dospelým vyčarí úsmev na tvári movie inception.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

Drevené sane sú pokryté vatou, zdobia ich svetlá aj prskavky. Čert, ktorý je autorom tohto rozprávkového dopravného prostriedku, do saní tankuje benzín drama good guy. V ich útrobách sa totiž skrýva motor zo starej škodovky.


Mikuláš so svojou družinou príde na piešťanské Námestie slobody rozdávať radosť v piatok 6 Flash download. decembra o 16.30 h. Špeciálny mikulášsky program potrvá do 18.00 h a potom budú nasledovať koncerty. Najprv sa predstavia The Butchers – blues-rocková kapela zo Šamorína, ktorá má na konte dva úspešné albumy a nespočet koncertov orange for oracle 6.0 다운로드. Následne sa o zábavu od 20.00 h postará country skupina Weekend, v ktorej podaní zaznejú známe hity tohto žánru.

Deň po Mikulášovi, v sobotu 7 포미닛 싫어 다운로드. decembra, sa uskutoční Krampus – pochod čertov. Jeho súčasťou budú tiež koncerty. Program na pódiu na Rázusovej ulici, pred hotelom Satelit, začína   o 14.00 h vystúpením formácie Kmeťoband a pokračuje o 15.30 h koncertom skupiny Heľenine oči Kara Honey Download. Pochod čertov štartuje o 17.00 h.

Nedeľný program zostáva verný dobrým zvykom piešťanských Vianočných trhov Man Running the Chart. O 15.30 h si môžu obyvatelia a návštevníci kúpeľného mesta pri horúcom punči a ďalších tradičných dobrotách pozrieť vianočné divadelné predstavenie v podaní Exallievov Don Bosca Justice League. Potom budú nasledovať príhovory zástupcov cirkví a mesta. Druhý adventný víkend ukončia vystúpenia folklórneho súboru Povoja (16.30 h) a skupiny V Trio Excellent (17.30 h).

PR

REKLAMA