Úvod PR Články Migrácia a hoaxy už vo štvrtok v ŽiWell Kursalon

Migrácia a hoaxy už vo štvrtok v ŽiWell Kursalon

REKLAMA
Skola Rakovice

Čoskoro sú tu budú voľby a o tejto „horúcej“ téme počúvame veľa vecí. Naozaj zažívame na Slovensku zával utečencov? Sú migranti záťaž pre Slovenskú spoločnosť lg 드라이버 다운로드? Je strach z migrantov opodstatnený? Dozviete sa už vo štvrtok 27. februára o 18:00 h v rámci verejnej diskusie na tému Migrácia a hoaxy v ŽiWell Kursalon kirby games.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Knebl
Dompek Pizza 2021

Podujatie zastrešuje Slovenská katolícka charita, ktorej motto je byť „blízko pri človeku“ web square. „Migrácia sa týka ľudí. Život ľudí, bez ohľadu na pôvod, náboženstvo, či pohlavie, je príliš dôležitý na to, aby sme sa nechali ovládať strachom a nepozreli sa na fakty, ktoré táto komplexná téma obnáša minions subtitles. Predpoklad riešenia akéhokoľvek problému je správna diagnóza. S pomocou odborníkov na tému migrácie sa budeme snažiť vytvoriť si čo najpresnejší obraz,“ pozývajú organizátori diskusie 안드로이드 아프리카 다운로드.

Vstup je voľný. Táto akcia je zorganizovaná v rámci kampane „Čo je domov?“ a projektu MIND (Migration, Interconnectedness, Development), ktorý je financovaný Európskou Úniou windows 7 hyper-v. Projekt je zameraný na šírenie povedomia o vzťahoch medzi migráciou, integráciou a rozvojom.

PR

REKLAMA