Úvod Koktail Máte chuť na jedinečnú večeru? Navarí vám finalistka kuchárskej súťaže MasterChef

Máte chuť na jedinečnú večeru? Navarí vám finalistka kuchárskej súťaže MasterChef

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Vo finále prvej česko-slovenskej edície súťaže MasterChef sa pred pár rokmi predstavila aj Piešťanka Adriana Ihringová. Diváci ju mohli spoznať ako bláznivo – pozitívnu kopu, ktorá dokazovala, že sa nezľakne žiadnej výzvy a vie si poradiť aj s receptom, s ktorým sa predtým nestretla I'm going to download. Jej kulinárske umenie teraz môžete vyskúšať i vy. V piatok 31. marca a v sobotu 1. apríla bude variť večerné degustačné menu v reštaurácii Le Griffon 령 제로 다운로드. Počet miest je limitovaný, tak dlho neváhajte a rezervujte si stôl radšej čím skôr.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

 

Snom Adriany Ihringovej bolo zriadiť si vlastnú reštauráciu, napokon sa ale rozhodla inak 반디집x 다운로드. „Po čase som skonštatovala, že klobúk dole pred ľuďmi, ktorí vlastnia reštaurácie a vedú ich k úspechu. Je to veľká drina a bohužiaľ u nás nedocenená,“ hovorí finalistka MasterChef webtoon satoon. Na varenie však nezanevrela, práve naopak: „Občas sa zúčastňujem prezentačného degustačného varenia a to ma baví a napĺňa. Milujem varenie a hranie sa s chuťami Javascript forced download. Za hlavnú ingredienciu vo varení považujem LÁSKU, bez nej to nejde.“

V posledný marcový a prvý aprílový deň navarí s láskou aj vám novel Guest. Stačí zájsť do piešťanskej reštaurácie Le Griffon. Podávať sa bude menu pozostávajúce z predjedla, polievky, hlavného jedla a dezertu.

Predjedlo: Domáca Paté s glazovanou mrkvou a chlebovým čipsom

Polievka: Kaldon

Hlavné jedlo: Bravčová panenka pošírovaná v červenom víne na zeleninovej slame

Dezert: Čokoládovo-pomarančová torta

Neváhajte teda, rezervujete si stôl na číslach +421337741903 alebo +421905416939 a vychutnajte si rozmanitú plejádu chutí vytvorenú s láskou Free call of duty download.
-pr-

REKLAMA