Úvod PR Články Máte chuť na čerstvý hrášok?

Máte chuť na čerstvý hrášok?

REKLAMA

Spoločnosť Plantex pre vás pripravila okrem možnosti nazbierať si jahody, taktiež samozber hrachu. Hrachoviská sa nachádzajú v Bučanoch a v Borovciach memoit 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Otváracie hodiny samozberu sú pondelok až piatok od 7:30 h do 19:00 h a v sobotu od 7:30 do 15:00 h, prípadne do vyzbierania shoal.

O aktuálnej situácií na samozberových poliach sa môžete informovať na číslach 033/7796322, alebo 0918802620. Informácie nájdete tiež na webe spoločnosti, či na facebookovej stránke Gothic11.

Zberá sa hrášok odrody Oskar. Cena pri samozbere 2,00 €/kg, nazbieraný hrášok si môžete kúpiť za 3,50€/kg.

 

Postup pri samozbere

Odváženie nádob

Personál vám odváži nádoby, ktoré ste si priniesli na zber hrášku 카탈리스트 컨트롤 센터 다운로드. Dostanete lístok, ktorý je potrebné si odložiť. Nádoby sa vážia, aby mohla byť pri konečnom vážení odrátaná ich hmotnosť a zaplatili ste len za to, čo si nazbierate audiere.dll. Ak nemáte dostatok prázdnych nádob na hrášok, môžete si ich zakúpiť pri pokladni.

 
Zber hrášku

Dostanete pridelený riadok, na ktorom si môžete nazbierať hrášok this topic. V pridelenom riadku stúpajte opatrne, nestúpajte na porast hrášku. Správajte sa disciplinovane a nepreskakujte na iný riadok. Rešpektujte pokyny personálu 아일랜드 영화 다운로드.

Váženie hrášku

Nazbieraný hrášok donesiete na váhu pri pokladni.  Obsluhujúcemu personálu odovzdáte lístok s váhou prázdnych nádob.  Po odvážení nádob s hráškom vám bude odrátaná hmotnosť nádob 한국 고전영화 다운로드. Čo ste zjedli neplatíte.

 

PR

REKLAMA