Úvod Novinky Marhule sú pochúťka i liek na mnohé choroby

Marhule sú pochúťka i liek na mnohé choroby

REKLAMA
GM Dental Zubar

Marhule i broskyne sú výborným občerstvením počas leta, ktoré je nielen chutné, ale i zdravé. Neváhajte a príďte si ich sami nazbierať do sadov spoločnosti Plantex Naruto v Bleach 3.3 Download. Čo nezjete, môžete zavariť či zamraziť a nechať na zimu, keď vás určite potešia ešte viac.

Marhule sú jedným zo zázrakov prírody, ktorý má mnohé blahodarné účinky 램프의 요정 다운로드. Podporujú trávenie, pomáhajú spaľovať tuky a vitamín B5 prospeje vašej pleti. Celkovo majú teda omladzujúci účinok. 

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany

Vitamín B3 obsiahnutý v marhuliach pomáha pri únave, zlepšujú náladu, zvyšujú pozornosť.  Vitamín B17 podľa zistení vedcov pomáha zamedziť vzniku a šíreniu rakoviny java 8 version. Mnohí odborníci preto veria, že vitamín B17 môže byť vhodnou prevenciou onkologických ochorení. 

Marhule tiež slúžia ako prevencia proti anémii, ale aj prevencia chorôb vďaka vysokému obsahu vitamínu C 주짓수 다운로드. Obsahujú tiež kremík, ktorý  pomáha zdraviu nechtov, pokožky a vlasov. Ak trpíte hemoroidmi, marhuľový odvar vám môže pomôcť s ich liečbou. 

Marhule (od 1,49€/kg), ale aj broskyne (0,79€/kg)  si môžete nazbierať v sadoch spoločnosti Plantex v Borovciach. 

Samozbery sú otvorené po-pia 7.30 – 17.00 hod., sob 7.30-12.00 hod klot golden microphone.

Všetky aktuálne informácie nájdete na Facebookuwww.plantex.sk a infolinkách: 033/7796322, 0918802620 Iglus.

PR

REKLAMA