Úvod PR Články Mango chystá opäť narodeninovú párty. Zabávať vás bude Lukáš Adamec

Mango chystá opäť narodeninovú párty. Zabávať vás bude Lukáš Adamec

REKLAMA
Esesko

Mango Music Club & Bar pripravuje ďalšiu parádnu narodeninovú párty. V sobotu 22. februára oslávi už štvrté výročie.  Nenechajte si  túto  akciu  ujsť 안드로이드 스튜디오 다운로드.
„Štyri krásne roky ubehli ako voda a my sme sa rozhodli, že nášmu dieťatku Mangénku nastal čas znovu vystrojiť poriadnu narodeninovú oslavu, na ktorej budeme veľmi radi, ak sa zúčastníte vy všetci, čo ste u nás ako doma, čo sa u nás bavíte a čo si s nami užívate tie neskutočné noci plné tej najlepšej zábavy 언더시티 다운로드. Už štyri roky spolu tvoríme rodinku malého klubíku s veľkým srdcom. Píšte si preto do kalendára hrubým písmom dátum sobota 22. február 2020, kedy tu už od 21:00 vypukne krásna oslava, na ktorej nebude chýbať ani špeciálny gratulant a hosť – skvelý a obľúbený spevák Lukáš Adamec Windows me download. Pripravte sa preto na riadny žúr. Chystáme pre vás narodeninovú tortu, bufetové stoly, tombolu aj lahodný welcome drink MARTINI BRUT. Celé to cvakne náš skvelý fotograf, pri vstupe sa o vás postarajú naše hostesky a o zábavičku až do rána sa bude starať náš Dj Lukas.O 섹션tv 다운로드. Za barom nebudú chýbať naše skvelé babuľky barmanky, čiže vaše drinky dostanete už tradične s úsmevom a s láskou,“ pozývajú prevádzkovatelia Mango Music Club & Bar 조조전 mod 다운로드.

Music: Dj Lukas.O & Lukáš Adamec LIVE
Hosteska & welcome drink MARTINI BRUT
Narodeninová torta
Bufetové stoly
Občerstvenie
Tombola
Fotenie & autogramiáda
Nefajčiarsky VIP salónik
TOP ceny na bare
Vstup 18+
Dresscode – zákaz vstupu v teplákoch a v pracovnom odeve !! 윈도우 커서 다운로드!

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr Super China download. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu.

Info & rezervácie: 0905 546 374

PR

REKLAMA