Od minulého štvrtka je v Piešťanoch otvorený nový obchodík Crystal beauty coc. Ponúka kúpelňovú kozmetiku, ktorá je luxusná zvonku i z vnútra, avšak za prijateľnú cenu. Zaujímavý je aj príbeh majiteľov.

Stanislav Kočiš, rodák zo Stropkova, pôsobil ako riaditeľ luxusných kúpeľov, jeho manželka Barbora, pôvodom z Myjavy, bola jeho zástupkyňou 카카오톡 백업 다운로드. Obaja však cítili, že naháňania už bolo dosť. „Nejakým spôsobom sme už potrebovali zatiahnuť ručnú brzdu. Potrebovali sme spomaliť, a tak sme sa rozlúčili s predošlými vyššími pozíciami a rozhodli sme sa vyskúšať niečo nové,“ hovorí S 일도리 다운로드. Kočiš.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba

Keďže roky pôsobili v oblasti zdravia a krásy, rozhodli sa zostať v tomto segmente, avšak vo výrazne spomalenej verzii. Produkty, ktoré dnes predávajú, majú dlhodobo odskúšané na sebe Download an earlier version of unity. Vedia, že sú kvalitné, fungujú a preto nemajú najmenšiu obavu odporúčať ich aj iným.

V ponuke obchodíku, ktorý nájdete na začiatku piešťanskej pešej zóny smerom od Kolonády, je kúpeľňová kozmetika ako mydlá, telové mlieka i mlieka na ruky, sprchové šampóny či vlasová kozmetika 유튜브 국가 차단 다운로드.

Produkty s kvalitným obsahom i dizajnom

Sortiment tvoria tri výnimočné značky – nemecká Vivian Gray, talianska Nesti Dante a francúzska Energie Fruit Naver Dictionary app. Medzi produktami nájdete napríklad mydlo s 23 karátovým zlatom, či platinové mydlo. To je podľa Stanislava Kočiša veľmi vhodné na leto, keďže pomáha riešiť problém nadmerného potenia Download Cadian 3D. Kozmetika v Crystal beauty je kvalitná zvnútra, ale zaujme aj dizajnom. Ten pre Energie Fruit robila napríklad známa francúzska blogerka Angeline Melin žijúca v Paríží Little Mermaid in the corner.

„Zákazníci sa však nemusia báť, prísť k nám a hovoriť si, že to bude určite len pre bohatých 댄스 타운 다운로드. Naše produkty sa nesú v duchu motta „Luxury for overyone“ – „Luxus pre každého“. Naozaj sú pre každého, a tak máme nastavené aj ceny, “ hovorí Barbora Kočišová Seoichu program.

Obchodík je veľmi príjemný a útulný. O jeho vzhľad sa postarala dizajnérka  Helena Čupková z Piešťan a o realizáciu Šiška nábytok zo Špačiniec. „Chceli sme ho poňať ako výkladnú skriňu, ktorá bude lákať, ale zároveň ponúkne útulné príjemné prostredie. Ako sme už spomínali produkty sú kvalitné nielen z vonku, ale sú kvalitné aj z vnútra. To znamená, že sú tu BIO, VEGAN prípravky, kozmetika na citlivú pokožku a samozrejme nie sú testované na zvieratách,“ dodáva Stanislav Kočiš.

PR

REKLAMA