Úvod Novinky Lombard: Prejdite k nám, my nezdražujeme. Získate internet na 6 mesiacov zdarma

Lombard: Prejdite k nám, my nezdražujeme. Získate internet na 6 mesiacov zdarma

REKLAMA

Potrebujete kvalitné internetové pripojenie. Spoločnosť Lombard ponúka aktuálne zaujímavú ponuku.  Objednajte si internet od tejto piešťanskej spoločnosti a pri prechode od iného poskytovateľa získate  zadarmo až 6 mesiacov pripojenia s inštaláciou za 1€ 가디언즈 오브 갤럭시 2 자막 다운로드.

V cene inštalácie sú zahrnuté 2 hodiny inštalačných prác, nie je v nej zahrnutý inštalačný materiál 차세대 전자바우처 다운로드. Ponuka platí pri prechode z pevného internetového pripojenia. Bližšie informácie nájdete na stránke firmy Lombard Doma iphone sdk.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
Knebl
PN Taxi

Spoločnosť Lombard s. r. o., držiteľ certifikátu ISO 27001 a člen organizácie RIPE NCC, vznikla v roku 2000. Jej dlhodobým cieľom je poskytovať komplexné a profesionálne služby v oblasti IT pre širokú skupinu klientely od domácností až po veľké spoločnosti s dôrazom na rýchlosť a kvalitu poskytnutých služieb 멘탈리스트 시즌 1 다운로드.

Firma pod značkou LombardDoma poskytuje vysokorýchlostný internet a IP televíziu novej generácie. Neváhajte teda a využite zaujímavú ponuku, ktorá platí do konca októbra 2018-

PR

 

REKLAMA