Úvod Novinky Legendárna Colonia naživo v piatok v klube Mango

Legendárna Colonia naživo v piatok v klube Mango

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

COLONIA – skupina, ktorú snáď netreba predstavovať nikomu. Je to dlhoročná chorvátska značka kvality, je to hudba, na ktorej mnohí vyrastali, na ktorej sa bavili na každej dobrej párty Microsoft Explorer 11. Ich hity ako Oduzimaš mi dah, Za tvoje snené oči, či Sexy body, zneli na každom rohu a doslova zľudoveli.

Organizátorom v Mangu sa podarilo niečo, z čoho sa veľmi tešia Pokemon Ruby. Dámi a páni – COLONIA na živo vystúpi v piešťanskom klube so svojimi najväčšími hitmi už v piatok 3. septembra. Je to jeden zo splnených snov prevádzkovateľov klubu a veria, že ho splnili aj vám Need for Speed Edge.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

O support sa postará Dj Lukas.O, ktorý vás správne naštartuje pred koncertom aj po koncerte. Určite si už teraz rezervujte box, zdieľajte a pozvite každého, kto túto udalosť nesmie zmeškať 칠협오의 다운로드.

Music: DJ LUKAS.O
Občerstvenie
Nefajčiarsky VIP salónik
Hosteska & welcome drink
Autogramiada & fotenie
TOP ceny na bare
Vstup 18+
Dresscode – zákaz vstupu v teplákoch a v pracovnom odeve !! Download Crackapp!
Vstup možný len s rúškom.

Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie atď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu.
info & rezervácie: 0905 546 374

PR

REKLAMA