Úvod Novinky Le Griffon pozýva na špeciálne zimné trojchodové degustačné menu

Le Griffon pozýva na špeciálne zimné trojchodové degustačné menu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Reštaurácia Le Griffon je v Piešťanoch synonymom kvalitnej gastronómie a za dlhé roky svojej existencie je jednoznačne pojmom. Myslia si to aj recenzenti na tripadvisor.sk, kde je Le Griffon jednotkou medzi reštauráciami v kúpeľnom meste 클립아트 무료 다운로드. Na predvianočné obdobie si pre všetkých gurmánov prichystali v prevádzke uprostred pešej zóny Zimné 3-chodové degustačné menu. Zažijete jedinečnú explóziu chutí, ktorú si nesmiete nechať ujsť 킨키 부츠 다운로드.

Teriyaki losos

Do Vianoc máme tri týždne Gomthree masm3. V Le Griffon to znamená každý týždeň nové zimné degustačné menu, ktoré určite vždy niečím novým zaujme. 

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Tento týždeň si pre vás kuchári v oáze medzinárodnej kuchyne v absolútnom centre Piešťan pripravili ako predjedlo Dry Aged Magret de Canard, teda domáce sušené kačacie prsia, bagetku, ananásovú salsu s chilli a koriandrom 귀트영 다운로드.

Dry Aged Magret de Canard

Hlavné jedlo si môžete vybrať 오라클 로그인 없이 jdk 다운로드. Buď môžete ochutnať  Teriyaki lososa, čo je  filetka lososa s Teriyaki omáčkou a sézamovou Pak choi čínskou kapustou, alebo Wagyu strips čiže sprudka opečené kúsky Wagyu chuck roll podávané s pečenou zeleninou, Gremuládou a olivovo bylinkovým dresingom.

Wagyu strips

Ako dezert je nachystané domáce jablkové crumble s vanilkovým krémom.

Jablkové crumble s vanilkovým krémom

Degustačné menu sa skladá z predjedla, výberu jedného z hlavných jedál, dezertu a nápoja podľa výberu (0,4l pivo alebo 0,2l víno alebo 0,33 nealko). Cena menu je 17,90 €.
Rezervácie na restauracia@legriffon.sk alebo na +42133 774 19 03.

Sledujte tiež Facebook a Instagram

 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Grilovaný kozí 🐐 syr 🧀 👌👌👌 #legriffonrestaurant #kozisyr #piestany #visitpiestany #piestanyig #legriffon #goatcheeselegriffon

Príspevok, ktorý zdieľa Le Griffon caffe&restaurant (@le_griffon_restaurant),

PR

REKLAMA