Úvod Novinky Lajfky tento týždeň ponúknu country i Veľkonočnú lajfkovačku

Lajfky tento týždeň ponúknu country i Veľkonočnú lajfkovačku

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Klub Lajfky v hoteli Eden aj vo veľkonočnom období prináša zaujímavé akcie. Vo štvrtok a piatok si dajú hudobníci pauzu, ale o to srdečnejšie vás pozývajú na sobotňajší (31.3.) koncert Váh River Band a nedeľnú prvoaprílovú Veľkonočnú lajfkovačku, ktorú povedie DJ Maco pbvm90.dll.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Váh River Band je piešťanská skupina, ktorá už viac ako 20 rokov poskytuje zábavu a šíri dobrú náladu po celom Slovensku 영화 베스트셀러 다운로드. Kapela hrá klasické country skladby a folk v českom, slovenskom a anglickom jazyku. Zabávať vás budú Rudo Filip (6 strunová gitara, 12 strunová gitara, spev), Peter Mička (basová gitara, spev), Martin Benada (husle, mandolína), Marián Mokrý (banjo, vokály), František Filip (bicie nástroje, spev) a Dipl tensof flow. Ing. Marián Ratulovský (fúkacia harmonika, vokály). Koncert začína v sobotu 31.3. o 20:30 h, vstupné 2€.

V nedeľu 1 명량 영어자막 다운로드. apríla sa môžete tešiť na VEĽKONOČNÚ LAJFKOVAČKU teda DISCO 70´ 80´ 90´ rokov, hrať vám bude DJ MACO, ktorý vie roztočiť tú pravú oldies párty scx-1360 driver. Príďte sa vytancovať! Ste v Lajfkach v Edene srdečne vítaní!

Začiatok od 19:00 h, vstupné 3 €.

PR

REKLAMA