Úvod Novinky Lajfky tento týždeň: Coverage namiesto Juraja Kupca i iX Oldies

Lajfky tento týždeň: Coverage namiesto Juraja Kupca i iX Oldies

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Klub Lajfky v hoteli Eden aj tento týždeň prináša zaujímavé  živé koncerty. V piatok si užijete vystúpenie skupiny Coverage, ktorá zaskočí za pôvodne avizovaného Juraja Kupca, ktorý žiaľ zo zdravotných dôvodov nemôže prísť a v sobotu sa môžete tešiť na iX Oldies Download 15 times of gentleman's dignity.

Ešte predtým vo štvrtok 22. marca je na programe tradičná Jam Session/ open mic. Kto príde, môže si zahrať a zaspievať. K dispozícii je PA systém, bicie, (takmer vždy) klávesy, gitarové a basové kombá je potrebné dohodnúť vopred, väčšinou sú 7zip.
Hrá sa rock and roll, country, folk, blues… a čo príde. Všetci muzikanti vítaní, vstup je voľný.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

V piatok 23 Drama Friends. marca budú Lajfky patriť skupine Coverage, ktorá zaskočí za Cover Gang Juraja Kupca, ktorej frontmann žiaľ zo zdravotných dôvodov nemôže koncert absolvovať Silent Hills download.

Coverage sa venuje rokockovej hudbe a pôsobia v nej aj dvaja členovia Cover Gangu Juraja Kupca. Tešiť sa teda môžete na zostavu – Milan „Fofo“ Šimon – bicie, Martin „Psiara“ Spišák – gitara, Dalibor Hornák – basgitara, Ivan Hrdina – klávesy a 
Alexandra „Alexandros“ Mizeráková – spev 12 솔져스 다운로드.

Začiatok koncertu je naplánovaný na 20:30 h a vstupné je  3 €.

V sobotu vás v Lajfkách bude baviť piešťanská skupina iX Oldies Band 더크로스 don't cry 다운로드. Príďte si zatancovať a skvelo sa zabaviť na oldies hity.
Tešiť sa môžete na známe skladby od interpretov ako napr. Deep purple, Pink floyd, Santana a veľa veľa iného ptgui.

Vystúpenie začína tradične o 20:30 h a vstupné je 3 eurá.

Počas veľkonočného štvrtka a piatka budú Lajfky zatvorené, ale už v sobotu budete môcť oslavovať a užívať si dobrú náladu s Váh River Band a na nedeľu 1 Warframe download. apríla je pripravená Veľkonočná lajfkovačka, na ktorej vám disco hity 70. až 90, rokov bude hrať DJ Maco. Ste srdečne vítaní!

PR

REKLAMA