Connect with us

Novinky

Lajfky prinesú tento týždeň – One man music show, Blue Wings aj iX Oldies

Published

on

Reklama
Reklama

Ak ste fanúšikom živých koncertov, piešťanský klub Lajfky je pre vás tým pravým miestom. V aktuálnom týždni sa môžete tešiť na One man music show, skladby Beatles a iné v podaní Blue Wings i domácu kapelu iX Oldies.

Vo štvrtok 22. februára vás bude zabávať domáci piešťanský hudobník. Tešiť sa môžete One man music show & Karaoke s Andrejom Depešom. Andrej začínal v piešťanskom dixielande,  kde aktívne pôsobil ako hráč na klarinet a spevák 25 rokov. Neskôr pôsobil ako sólový spevák s kapelou v zahraničí. 

Po návrate na Slovensko bol spoluzakladateľom swingového jazz bandu Blue Note Jazz Band, v ktorom pôsobí dodnes ako klarinetista a spevák. Keďže má bohaté skúsenosti aj s rockovou či popovou hudbou, spieva tiež v rámci samostatných hudobných show, kde sa predstavuje  tie najlepšie skladby od rôznych interpretov, takže každý si príde na svoje a zároveň dáva možnosť i divákom zaspievať si a vyskúšať spev na pódiu. Vstup na túto show je voľný.

Blue Wings

V piatok 23. februára sa Lajfkami bude znieť Beatles i Black Sabbat. Prinesie ho bratislavská skupina Blue Wings, ktorá však má korene v neďalekom Červeníku, kde v časoch keď vrcholila Beatles mánia vznikla skupina The Blue Wings. Písal sa 17. apríl 1966. Založili ju chlapci ešte na základnej škole – Robo Ondriš, Majo Vančo, Palo Karaba a Ivan Palay. Prvé verejné vystúpenie mala skupina 8. marca 1968. Hrali na školskej oslave MDŽ v Červeníku.

Reklama

V júli 1968 sa stal manažérom skupiny Ján Galo. V apríli 1973 pribudli do skupiny speváčky Ruženky – Blažová a Komarňanská z Trakovíc. Kapela oslávila minulý rok 50.výročie vzniku a po rokoch oprášila svoj repertoár. V Piešťanoch zahrá piesne od skupín Beatles, Rolling stones, Black Sabbat, Shocking blue, Creedence, Equels, Shocking blue a iné.

Obsadenie:

Róbert Ondriš (Maxo)– vedúci skupiny, sólová gitara, spev

Marián Vančo – basová gitara, spev

Pavol Karaba (Ringo) – bicie, spev

Ivan Palay – gitara, sólový spev

Marián Petro – basová gitara, spev

Dáša Petrová (Libiaková) – spev

Vstupné 2 EUR

iX Oldies

Sobota 24. februára bude patriť domácim iX Oldies, čo je „stará“ a rešpektovaná piešťanská kapela. Tvoria ju ju bratia – bubeník Peter a gitarista a hráč na klávesy Viliam, ďalej basista a vokalista Juro (George), Štefan s rytmickou gitarou a na sólovej gitare hrá Ľuboš. Títo muzikanti sú kamarátmi a hrajú spolu  už od tínedžerských čias. Ich doménou je hudba zo 60-tych až 80-tych rokov minulého storočia, od kapiel ako sú Rolling Stones, The Monkeys, Chris Rea a podobne. Vstupné 3 EUR.

Príďte si vypočuť dobrú hudbu v príjemnom prostredí klubu Lajfky, prípadne si aj zatancovať.

Otvorené štvrtok až sobotu od 19:00 do 01:00 h, hudobná produkcia začína od 20:30 h.

PR

Populárne články