Úvod Novinky Lajfky dnes budú žiť rockom, zajtra oldies

Lajfky dnes budú žiť rockom, zajtra oldies

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Klub Lajfky bude v piatok 27. apríla žiť rockom. Nabiť energiou vás príde ZEUS, jedna z najlepších slovenských rockových cover kapiel Shinhan Bank ezplus for mac download. V sobotu si zase môžete užiť oldies párty.

Kapela Zeus vznikla v roku 1980, takže na hudobnej scéne si už niečo prežila a to sa prejavuje aj v jej vystúpeniach, ktoré sú vždy osobitné a skvelé schedule. Do Piešťan zavíta už po tretí raz. „Tešíme sa, že u nás bude opäť hrať ZEUS. Ich živá hudobná produkcia je jedna z najlepších, ktoré sme v našom hudobnom klube mali a vždy prilákala viac a viac ľudí,“ hovoria prevádzkovatelia klubu Lajfky lightroom 5.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Preto neváhajte a príďte sa presvedčiť a vychutnať si jedinečný večer aj vy. Hrať vám budú Feri Demo /klávesy, spev/, Paľo Pétery /basgitara, spev/, Jožo Bakoš /bicie, spev/, Noro Pavlis /gitara/ Download the documentary 3 days. Začiatok koncertu je o 20:30 h, vstupné 4 eur.

 

V sobotu 28 Pictogram ai download. apríla ste pozvaní na Oldies Lajfkovačku. Do tanca vám bude hrať DJ, ktorý vie roztočiť tú pravú Oldies párty štýle 70′ 80′ 90′ rokov. Príďte sa vytancovať 웹스퀘어 엑셀 다운로드! V Lajfkach v Edene ste srdečne vítaní!


PR

REKLAMA