Úvod Novinky Lajfky budú žiť írskym folkom i českými a slovenskými hitmi

Lajfky budú žiť írskym folkom i českými a slovenskými hitmi

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Klub Lajfky vám aj tento týždeň prináša živé koncerty. Tešiť sa môžete na Noela Mc Cartyho a Happy boys, One Mann Music Show Andreja Depeša a taktiež na rockové a poprockové hity v podaní skupiny NaEX Easy Eye Carrick download.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Ešte predtým však vo štvrtok 1 주토피아 한글자막 다운로드. marca bude pravidelná Jam Session/Open Mic. Kto príde, môže si zahrať a zaspievať. K dispozícii je PA systém, bicie, (takmer vždy) klávesy, gitarové a basové kombá je potrebné dohodnúť vopred (väčšinou sú) Vegas Pro 14. Hrá sa rock and roll, country, folk, blues… a čo príde. Vstup je voľný. 

V piatok 2. marca si môžete od 20:30 vychutnať vystúpenie Noela Mc Carthy and the Happy boys. Noel Mc Carthy(gitara a spev) sa narodil v Corku na juhu Írska a v   Piešťanoch žije už päť a pol roka Make it right. Kapelu sformovali s Milanom Šimom (bicie), Gustom Nieplom (banjo),  Brunon Štrbkom (bass gitara) a Veronikou Vera (husle).  Medzičasom sa obsadenie kapely čiastočne pozmenilo a aktuálne hrá v zložení Noel Mc Carthy (gitara, spev), Pavel Dedík (hammond organ), Gusto Niepel (banjo), Daniel Kučkovský (bass gitara), Jimi Mico Knotek (elektrická gitara) a Peter Šepák (bicie) Summer Wars download. Skupina hrá tradičný írsky folk, rock, pop či funk. Ich domovskou základňou sú práve Lajfky v Edene. Vstupné 2€.

Od 22:30 h folk vystrieda Andrej Depeš so svojou ONE MAN MUSIC SHOW Download Android ndk. Andrej má bohaté skúsenosti s rockovou či popovou hudbou. V rámci samostatných hudobných show predstavuje  tie najlepšie skladby od rôznych interpretov, takže každý si príde na svoje 피날레 2016 다운로드. Využite skvelú príležitosť prísť sa vytancovať do rána.

 

V sobotu 3. marca v klube Lajfky vystúpi kapela NaEX. Začiatok koncertu je naplánvaný na 20:30 h Download dj max. NaEX hrajú rockové a poprockové slovenské a české hity od kapiel  ako  Elán, Team, Tublatanka, IMT Smile,  Olympic, Kabát, Katapult  a iné arial unicode ms. Hlohovecko-sereďská formácia hrá v zostave gitara – Peter Grígel, basová gitara – Peter Filip, klávesové nástroje – Michal Špitalský, bicie nástroje – Rudo Krivošík a spev – Erik Knotek Vegas 13. Vstupné 3€.

PR

REKLAMA