Úvod Novinky Kvalitné a bezpečné bývanie blízko Piešťan. To sú Dolinky

Kvalitné a bezpečné bývanie blízko Piešťan. To sú Dolinky

REKLAMA
Knebl

Jednopodlažné rodinné domy dostupné v troch variantoch a pozemky napojené na inžinierske siete. To vám ponúkajú Dolinky. Bývanie, ktoré je zárukou komfortu, kvality a bezpečia, ktoré bude súčasťou štvrti v Moravanoch nad Váhom.

Bývanie je ideálne pre mladé rodiny (v súčasnosti už na svojich majiteľov čaká približne 30 domov), ktoré môžu spoločné chvíle stráviť vo verejnom parku s detským ihriskom nachádzajúcim sa v centrálnej časti obytnej zóny 맥용 프리미어 다운로드. Pri výstavbe projektu sa dbá najmä na vašu bezpečnosť a bezpečnosť vašich detí. Po oboch stranách cesty nájdete chodník, ktorý je napojený na ten obecný, čo zaistí bezpečný presun detí do školy.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

LOKALITA

Dolinky sa nachádzajú v odľahlejšej časti obce Moravany nad Váhom 위닝2013 다운로드. Sú spojením súkromia, pokoja a mestského života. Od Piešťan sú vzdialené len 5 minút autom a na diaľnici D1 ste za 6 minút. Do mesta sa môžete vybrať aj na bicykli, vďaka cyklotrase, ktorá spája Moravany nad Váhom a Piešťany. Trasa je vyznačená na Google mapách, je bezpečná a môžete vďaka nej spojiť príjemné s užitočným. Potrebujete v meste niečo vybaviť, no chcete deň stráviť so svojimi deťmi 고인체 폰트 다운로드? Sadnite na bicykle a urobte si pekný výlet do Piešťan.

Dolinky nájdete na okraji obce v príjemnom prostredí obklopenom rozsiahlym lesným terénom. Vďaka nemu môžete svoj voľný čas tráviť rôznymi aktivitami v prírode, od turistiky až po rodinné pikniky. Obec poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, školy, kaviareň, fit centrum, kaštieľ, pošta, reštaurácia, autoservis a mnoho iného) Phonebus movie. Okrem toho je neďaleko obce kúpeľný ostrov v Piešťanoch, rekreačné oblasti a golfové ihrisko.

POZEMKY A RODINNÉ DOMY

Dolinky uspokoja aj náročnejších zákazníkov. Pri výstavbe sa realizátor projektu nechal inšpirovať najmodernejšími trendami po vizuálnej aj technickej stránke a dôraz sa kladie na kvalitu, praktickosť a energetickú úsporu gta v apk 다운로드.

Okrem pozemkov s kompletnými inžinierskymi sieťami (vodovod, kanalizácia, elektrická energia, plyn, optický kábel), máte na výber z 3 typov  domčekov.

MODERN

Rodinný dom MODERN s rozlohou 115,8 m2 je naprojektovaný so zmyslom pre jednoduchosť a detail zároveň. Dve detské izby priestranná kúpeľňa, WC, spálňa so šatníkom a veľký denný priestor zložený z obývačky, kuchyne a jedálne ubuntu 14.04 다운로드. Z obývačky a spálne je krásny výhľad cez romantické francúzske okná, ktoré rozsvietia celý priestor. Trendy a minimalistický. Taký je  rodinný domček MODERN s prístreškom na parkovanie a možnosťou dostavania murovanej garáže.

PLUTO

Exteriér pôsobiaci veľmi klasicky s interiérom, ktorý sedí ako uliaty každej modernej rodine m4s. Priestrannosť, čiastočné prestrešenie terasy a nadštandardne veľa úložného priestoru aj v podkroví. Také sú benefity rodinného domu PLUTO o veľkosti 143,3 m2. Disponuje priestrannou obývacou miestnosťou spojenou s kuchyňou a jedálňou. Oddýchnuť si môžete v jednej z 2 izieb, v spálni so šatníkom alebo na terase Download the Cultshow Saga Collection. Kúpeľňa a 2 samostatné toalety sú zárukou komfortu aj pre početnejšiu rodinu. Nechýba ani špajza a technická miestnosť.


NEW

Rodinný dom NEW uzatvára trojicu v ponuke. 94,2 m2 premyslených do detailu. Obývačka spojená s kuchyňou aj jedálňou, s východom na záhradu a terasu. V oddychovej časti nájdete 3 samostatné spálne a 2 kúpeľne, z čoho jedna prislúcha priamo k rodičovskej spálni mr one day. V chodbe sa nachádza technická miestnosť a auto môžete zaparkovať pod moderným prístreškom. Rodinný dom NEW je ideálny pre mladé moderné rodinky, ktorým bude spríjemňovať všetok spoločne strávený čas.

Ak ste si vybrali niektorý z domčekov, dokončený „na kľúč“ podľa vašich individuálnych požiadaviek ho môžete mať už na jar 2019 레지던트 이블3 다운로드! Tak neváhajte a potešte sa kúpou pozemku či domčeku v Dolinkách.

V prípade akýchkoľvek otázok, kontaktujte  predajcu Tomáša Andela na telefónnom čísle + 421 911 147 939 alebo mailom andel@neoreal.sk.

 www.dolinky.sk

PR

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba