Úvod Novinky Krojovaný Anna bál sa blíži. Piešťany budú opäť lákať na folklórnu atmosféru

Krojovaný Anna bál sa blíži. Piešťany budú opäť lákať na folklórnu atmosféru

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V poslednú júlovú sobotu sa môžte v Piešťanoch opäť tešiť na tradičný Krojovaný Anna bál. Centrum mesta bude 27. júla patriť priaznivcom folklóru a ľudovej hudby 간단한 게임 다운로드. Pripravená je prezentácia na Námestí slobody, krojovaný sprievod a následný veselica v Kursalone.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Podujatie začína vystúpeniami folklórnych skupín na Námestí slobody od 16:00 h Download the 10-year financial statement. Predstavia sa FSS Povoja z Piešťan,  FS Drienka, Gajdošskí trogári a DsK Ujlačanka z Veľkého Zálužia ako i folkloristi Nová stopa z Bojnej a FS Lingov z Košíc 반헬싱 다운로드.

Po prezentácii skupín bude nasledovať krojovaný sprievod po pešej zóne popred bývalé riaditeľstvo kúpeľov a okolo fontány do Kursalonu web-Korean drafter. Program pokračuje veselicou na terase Kursalonu, kde bude do tanca hrať FS Nová stopa z Bojnej.

V prípade nepriaznivého počasia bude prezentácia súborov a Krojovaný Anna bál od 17:00 h v priestoroch Kursalonu Tomcat mass file.

Akcia, ktorú organizuje OZ Cesta pomoci Piešťany v spolupráci s dobrovoľníkmi, je určená pre všetkých obyvateľov i návštevníkov mesta 모바일 댄싱오니 다운로드. Finančne ju podporili dotáciou Mesto Piešťany a Trnavský samosprávny kraj. Koná sa aj vďaka  peňažnej podpore OZ Juvamen Bratislava, Nadácie Jána Korca z Trnavy, spoločnosti Kelcom International s.r.o Wide-area download. Senica. Partnerom projektu je taktiež firma ProDES Nové Mesto nad Váhom.

PR

REKLAMA