Úvod Novinky Do klubu Lajfky zavíta opäť Easy Top i iX Oldies

Do klubu Lajfky zavíta opäť Easy Top i iX Oldies

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Klub LAJFKY pripravil na tento týždeň tri živé koncerty. Vo štvrtok večer ste si mohli vychutnať jam session, v piatok vás bude zabávať Easy Top a Andrej Depeš a v sobotu piešťanská formácia iX Oldies Windows 10 Explorer 11.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Kapela Easy Top sa v Piešťanoch po prvý raz predstavila vo februári tohto roka Real Music. V piatok 9. marca zavíta do klubu Lajfky opäť. Skupina z  Nových Zámkov hrá zmes žánrov blues a rock. Ich názov pripomína legendárnu zostavu „ZZ Top“ a nie je to náhoda 포켓몬스터 오메가루비 다운로드. Kapela má totiž zostavený repertoár aj z piesní tejto známej americkej rockovej formácie.

Skupinu Easy Top tvoria traja skúsení hudobníci Ján Birčák, Artur Ostrožlík a David Kytka, ktorí spolu začali hrávať v lete roku 2017 node.js 이미지 다운로드. V ich repertoári sú tiež piesne slovenských autorov, ale i niekoľko autorských skladieb, ktoré vytvorili vo vlastnej „hudobnej dielni“ ShowAppStore. Koncert začína o 20:00 h.

Program v piatok o 22:30 h bude pokračovať One man music show & Karaoke s Andrejom Depešom. Andrej začal svoju hudobnú kariéru v piešťanskom dixielande 유튜브 프리 다운로드. Pôsobil tu ako hráč na klarinet a spevák 25 rokov. Ako sólový spevák s kapelou pôsobil aj v zahraničí. Keď sa vrátil na Slovensko bol spoluzakladateľom swingového jazz bandu Blue Note Jazz Band 제이 쿼리 다운로드. V tejto formácií hrá dodnes ako klarinetista a spevák. V rámci jeho One man music show predstavuje A. Depeš top skladby od rôznych interpretov Peview. Každý si tak príde na svoje, zároveň majú hostia možnosť zaspievať si a vyskúšať svoje nadanie priamo na pódiu. Vstupné na celý večer 3 eurá 트리오브세이비어 그리드 다운로드.

Piešťanská formácia iX Oldies je „stará“ a rešpektovaná piešťanská kapela modern talking. Tvoria ju bubeník Peter, gitarista a hráč na klávesy Viliam, ďalej basista a vokalista Juro (George), Štefan s rytmickou gitarou a na sólovej gitare hrá Ľuboš. Títo muzikanti hrajú spolu  už od tínedžerských čias. Ich doménou je hudba zo 60-tych až 80-tych rokov minulého storočia, od kapiel ako sú Rolling Stones, The Monkeys, Chris Rea a podobne. Vstupné 3 eurá.

Príďte si vypočuť dobrú hudbu, zatancovať si a stráviť príjemný večer v klube Lajfky.

 

PR

REKLAMA