Úvod PR Články Judo, box a Inštitút homeopatie a alternatívnej medicíny opäť v Piešťanoch

Judo, box a Inštitút homeopatie a alternatívnej medicíny opäť v Piešťanoch

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Posledné roky pôsobíme vo výchovno-vzdelávacom systéme najmä na medzinárodnej úrovni, ale pre tento rok sme sa rozhodli opäť otvoriť svoju pobočku s názvom ´Academiae Artes Liberales´ aj v Piešťanoch, aby sme tak vytvorili plnohodnotné podmienky pre všetkých záujemcov bez obmedzenia veku a vzdelania 인벤터 2014 다운로드.

Súčasťou našej Akadémie je aj súkromná starostlivosť o deti od 3r linux mint 다운로드. do 5r. v čase od 07:00 do 15:00 so zameraním na motoricko-výchovno-vzdelávací systém formou kreatívnej činnosti a športu, ktorý zabezpečuje deťom lepšie zvládnutie integračných procesov windows server 2012 r2 language pack. Špeciálne, utorky a štvrtky od 15:00 do 16:00 je Gymnastika pre najmenších a od 16:00 do 17:30 Judo & Sebaobrana (od 5r.). Hlavnou lektorkou tu je Mgr 탐식의 재림 다운로드. Sabína Babačová, DVNLP, ktorá má viacero medzinárodných ocenení za svoje projekty v práci s deťmi a mládežou.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Starších športovcov bude určite zaujímať náš nemecko-ruský hosť, ktorý sa v našom Piešťanskom klube ´Asgard Fit Refinery´ pripravuje na Olympijské hry ´Francúzsko 2024´ v Boxe (ťažká váha) Jaehan Foreigner. Tento atlét sa o svoje skúsenosti so záujemcami podelí v rámci osobných tréningov, čo bude určite zaujímavé oživenie nášho športového trhu.

Okrem Judo a Boxu budeme štandardne poskytovať aj Sebaobranu pre ženy, Ruské Sambo & Systema, Krav-Maga, MMA, Muay-Thai, ako aj ďalšie úpolové športy. Tieto športové odvetvia sa budú štandardne začínať o 15:30, 17:00 a 18:30. V niekoľkých miestnostiach Akadémie si určite nájde každý svoj potrebný oddych, pričom naše časy športových a prednáškových aktivít sú mimoriadne flexibilné.

Neoddeliteľnou súčasťou Akadémie je ´Inštitút Homeopatie a Alternatívnej Medicíny´ (okrem štandardného diagnosticko-terapeutického procesu, od októbra začíname poskytovať aj certifikované semináre, školenia, workshopy a aj viacročné študijné programy zastrešené medzinárodnými akreditovanými inštitúciami – vyučujeme v Slovenčine, Nemčine, Angličtine, Ruštine a Arabčine), ´Inštitút NLP a Hypnoterapie´ (plnohodnotný Coachingovo-Leaderský systém), ´Medzinárodný Nanotechnologický Inštitút´ a napríklad aj predajný ´Showroom so zdravou výživou´.

Piešťanská ´Academiae Artes Liberales´ je vo svojom počiatočnom stave otvorená už od 01.09.2021 a celý mesiac september je ´mesiacom otvorených dverí´, kedy všetkým záujemcom zodpovieme prípadné otázky. Kontaktovať náš môžete vždy od 07:00 do 20:00 na tel.: 0903 745 436 (najmä záujemcovia o detské aktivity) alebo 0944 504 004.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

PR – Mgr. Sabína Babačová, DVNLP

REKLAMA