Úvod Novinky Jozef Viskupič príde do Piešťan diskutovať o letisku, stretnutie už v utorok

Jozef Viskupič príde do Piešťan diskutovať o letisku, stretnutie už v utorok

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Kandidát na predsedu Trnavského samosprávneho kraja Jozef Viskupič príde do Piešťan v utorok 31 Easy Eye Carrick download. októbra predstaviť svoju víziu smerovania župy. Stretnutie na tému „Výšší územný celok a letisko – fakty a možnosti“ sa uskutoční v priestoroch Mestského kultúrneho strediska mesta Piešťany na ulici Alexandra Dubčeka o 11.00 hodine 주토피아 한글자막 다운로드. Spolu s ním prídu s občanmi diskutovať aj kandidáti na poslancov za okres Piešťany Lucia Drábiková, Alan Suchánek, Peter Tremboš a Michal Fiala Vegas Pro 14.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Téma spoločnosti Letisko Piešťany v uplynulých dňoch opäť ožíva, nakoľko člen dozornej rady Stanislav Brečka, nominovaný Mestom Piešťany, oznámil v polovici októbra svoju rezignáciu Make it right. Ako dôvod uviedol aj to, že počas svojho 3 mesačného pôsobenia je nespokojný s fungovaním spoločnosti a konštatoval, že predstavenstvo i riaditeľ spoločnosti vedú spoločnosť pre neho neprijateľným a neodborným spôsobom, ktorý nie je v súlade so záujmami spoločnosti a všetkých akcionárov Summer Wars download.

Jozef Viskupič považuje dopravu a rozvoj cestovného ruchu v regióne za jednu z kľúčových tém. Ohľadom Letiska Piešťany už prezentoval verejný záujem týkajúci sa budúceho modelu financovania spoločnosti, presadzovanie snahy o zmysluplné využitie areálu i odstránenie politických nominantov a zamestnanie schopných odborníkov, ktorí majú patričné skúsenosti s riadením a manažmentom Download Android ndk.

Reklamný článok 피날레 2016 다운로드. Objednávateľ: Jozef Viskupič, Hlboká 15, 917 01 Trnava. Dodávateľ: HPA, s.r.o., Bodona 48, 921 01 Piešťany

REKLAMA