Úvod Novinky Jeden z najlepších európskych djov drum and bassu mieri do Piešťan! A...

Jeden z najlepších európskych djov drum and bassu mieri do Piešťan! A rovno na letnú terasu!

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Už o necelý mesiac môžete zažiť jedinečnú Terrace party v meste snov.  Mieri na ňu jeden z najlepších európskych djov drum and bassu TouduTu. Okrem neho si vychutnáte ďalších troch účinkujúcich, leto, koktaily a neopakovateľnú atmosféru terasy Regal Burger na nábreží Váhu  už 6 온 디스크 무제한 다운로드. júla.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Predstavia sa vám B-Complex, The Prophecy, André Tribale & Missberry a Synthaix Flower Than Young Iceland. Okrem hudby organizátori pripravili vonkajší bar, kde sa bude podávať päť základných koktailov, ale i výčap s výborným pivom a špeciálne menu. 

Ak si kúpite VIP vstupenku, ktorých počet je obmedzený, dostanete navyše Prosecco vo vedre, tradičné Regal „mňamky“, ale aj luxusné sedenie (koža) a vodnú fajku s 50% zľavou yinyuetai 다운로드.

 

B – Complex

B-complex je úspešný slovenský export. Drum&bass projekt, ktorý prerazil najmä vďaka hitu Beautiful Lies je známy na dnb scéne po celom svete 베이비드라이버 자막 다운로드. Vďaka svojim skladbám remixom a skúsenostiam z klubov aj veľkých festivalov, je dnes B-complex zabehnutá slovenská značka. V roku 2015 Matia, ktorá za projektom stojí, ohlásila svoj comingout, a aj takto chce pomôcť propagovať toleranciu a slobodu byť samým sebou na Slovensku Download chrome photo batches.

 

 

The Prophecy

The Prophecy – duo ktorému sa za krátku dobu podarilo vydať napríklad na RAM Records, Renegade Hardware, a Cause4Concern 안드로이드 웹뷰 이미지 다운로드. Ich produkcia a sety sa pohybujú najmä v oblasti subžánru neurofunk.

 Andre Tribale a Missberry

André Tribale, slovenský deep-tribal-tech house a techno dj/producent pôsobiaci na scéne viac ako 20 rokov, víťaz slovenskej a finalista celosvetovej prestížnej djskej súťaže Burn Residency 2016 na IBIZE 참좋은말 다운로드.

Djane Missberry je slovenská djka, ktorá svoje cítenie hudby a rytmov pri vystúpeniach pretvára do kreatívnych mixov plných pozitívnej energie artyboard 다운로드. Inklinuje prevažne k deepovejším žánrom ako je deep house, deep tech a deep techno. Kombinácia hutnej basovej linky a slákových nástrojov, ktoré miluje, dodáva jej mixom nezameniteľný podpis 산하련 다운로드.

Viac informácií a aktuálne správy k podujatiu nájdete v FB udalosti.

PR

REKLAMA