Connect with us

Novinky

Hotel Granit Piešťany – kúpeľný ústav chystá rekonštrukciu, ale aj vianočné darčeky

Published

on

Reklama
Reklama

Hotel Granit Piešťany – kúpeľný ústav čakajú počas zimných mesiacov rekonštrukčné práce, ktorých cieľom je zveľadiť interiér aj exteriér budovy kúpeľného ústavu, ako aj zvýšiť štandard poskytovaných služieb pre návštevníkov a hostí. Balneologická časť i bazén však budú otvorené. Vy si teraz môžete zakúpiť výhodné balíčky a napríklad potešiť blízkych na Vianoce.

Zimná odstávka je naplánovaná od 03. decembra približne do 03. februára 2019. V piešťanskom Granite veria, že všetky práce budú v stanovenom termíne hotové, a opätovne  pre vás brány kúpeľného ústavu otvoria 04. februára budúceho roku.

Avšak, čo je dôležité, počas celej doby odstávky bude zdravotnícky (balneologický) úsek plne k dispozícii klientom, rovnako ako aj vnútorný bazén a zrkadlisko.

Práve preto, Hotel Granit Piešťany – kúpeľný ústav pripravil pre svojich hostí výhodné balíčky služieb s procedúrami, ktoré sú už aktuálne v predaji a môžete si tak dopriať regeneráciu a relax pre seba, alebo kúpiť permanentku svojim blízkym.

Reklama


Ešte stále uvažujete nad vianočným darčekom? Príďte na recepciu do Hotela Granit Piešťany – kúpeľný ústav a zakúpte niektorý z balíčkov procedúr, ktoré sú v ponuke.

Balíček relax 1, v hodnote 33€, obsahuje:

vstupnú lekársku prehliadku
bahenný zábal čiastočný
masáž čiastočnú
vírivý kúpeľ celotelový

Balíček relax 2, v hodnote 33€, obsahuje:

vstupnú lekársku prehliadku
parafango
masáž čiastočnú
perličkový kúpeľ

Balíček relax 3, v hodnote 19€, obsahuje:

zrkadlisko
masáž čiastočnú

Pre viac informácií sa obráťte na recepciu hotela, či už e-mailom na recepcia.pn@horezza.sk , telefonicky na +421 (0) 33 7983 111 alebo osobne.

V Hoteli Granit Piešťany – kúpeľný ústav sa tešia na vašu návštevu a využitie ponúkaných služieb pod dohľadom profesionálneho zdravotného personálu a lekára.

PR

Populárne články