Úvod Novinky Hlavnou hviezdou tretieho adventného víkendu je Martin Jakubec

Hlavnou hviezdou tretieho adventného víkendu je Martin Jakubec

REKLAMA

Súčasťou zapálenia tretej sviečky na adventom venci môžu byť aj nákupy na tradičnom Pieščanskom rýnku. Domáci výrobcovia budú na piešťanskom Námestí slobody ponúkať vlastné produkty ako kedysi vk 동영상 다운로드. K tomu organizátori Vianočných trhov pripravili pestrý kultúrny program – zastúpený je v ňom folklór, pop aj rock.

Vianočné predstavenie si na štvrtok 12 Download Chrome NewTab. decembra pripravili žiaci zo Základnej školy F. E. Scherera. O deň neskôr sa o dobrú náladu na Námestí slobody postará Alternatíva band so svojimi revival hitmi 웰컴 투 사우스 다운로드. Potom už bude pódium patriť blues-rockovému gitaristovi Jánovi Polákovi, ktorý je známy ako Mr. Guitar. Táto prezývka dokonale vystihuje jeho talent, návštevníci Vianočných trhov sa môžu tešiť na vystúpenie skutočného gitarového virtuóza Download chrome flash files. Nasleduje koncert kapely Jozefove kone, ktorá si na túto príležitosť pripravila špeciálny program vianočných balád v rockovom prevedení.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

V sobotu 14 man who became the King of the Light Sea. decembra začína program Vianočných trhov o 16.00 h vystúpením formácie Buffet a potom prevedie publikum hudobnou históriou druhej polovice 20 Download The Browman. storočia piešťanská kapela iX Oldies, ktorá interpretuje najlepšie skladby od legiend ako Led Zeppelin, Pink Floyd, AC/DC či Black Sabbath.


Potom bude patriť Námestie slobody Martinovi Jakubcovi Hancom Taza Practice 2019. Začiatok jeho koncertu je naplánovaný na 20.00 h. V bohatom repertoári tohto držiteľa niekoľkých zlatých platní sú ľudovky aj moderné skladby departure. Každý, kto sa na jeho koncert príde pozrieť, môže počítať so skvelou šou. Martin Jakubec sa o ňu v Piešťanoch postaral minulý rok a inak to nebude ani teraz 후쿠오카 다운로드. Po jeho koncerte nasleduje fotenie s fanúšikmi a autogramiáda.

Stánky s tradičným vianočným občerstvením na Námestí slobody a Winterovej ulici počas tretieho a štvrtého adventného víkendu doplnia svojou ponukou domáci výrobcovia Download the Dark Phoenix subtitles. Súčasťou Vianočných trhov bude Pieščanský rýnek, ktorý je skvelou príležitosťou na nákup originálnych darčekov (skla, keramiky, šperkov, textilu aj hračiek).

Tretiu sviečku na adventnom venci zapália zástupcovia mesta v nedeľu 15. decembra o 16.00 h. Pol hodinu predtým začína divadelné predstavenie Exalievov dona Bosca. Nasledovať budú vystúpenia folklórnych súborov Bojnanskí junáci a Žito.

FACEBOOK: https://www.facebook.com/vianocnetrhypn
FB UDALOST: https://www.facebook.com/events/481205709272374/

PR

REKLAMA