REKLAMA

Severná časť Piešťan sa stáva stále viac a viac obľúbenou pre svoj zelený ráz a blízkosť prírody. Preto si túto lokalitu vybral aj investor Rezidencie Tematínska a rozhodol sa tu postaviť obytný komplex, z ktorého sa dostanete rýchlo do centra, ale aj na diaľnicu 436.02. Hoci byty a pozemky sú už vypredané, stále je k dispozícii niekoľko rodinných domov s vlastným parkovaním a oddychovou záhradkou. Predstavujú ideálnu príležitosť na zmenu pre ľudí, ktorých už nebaví panelákové bývanie a radi by sa presťahovali do niečoho väčšieho 이미지 한번에 다운로드.

Projekt Rezidencie Tematínska pozostáva z 25 bytov, 7 stavebných pozemkov a 12 rodinných domov Monkey Battle download. Jeho výstavba sa realizovala postupne od roku 2017. Predchádzala tomu však dôkladná príprava a konzultácie projektantov a architektov Invincible Baseball Team. Prvá etapa spočívala vo výstavbe bytov, ktoré boli odovzdané majiteľom v lete 2018 a teda už niekoľko mesiacov spokojne bývajú. Byty sú výnimočné modernými dispozíciami, niektoré majú i predzáhradky zadig.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

Mnohých presvedčila jedinečnosť tohto projektu, kompaktný areál a blízkosť zelene a prírody. „V areáli je okrem bytov aj sedem pozemkov 제3의 매력 다운로드. Tie sa rozpredali enormne rýchlo a noví majitelia začínajú stavať svoje vysnívané domy. Poslednou fázou bola výstavba domov, ktoré sú už skolaudované second story of the gossip. Domy sú postavené z tehly, nechýba rekuperácia, vlastné parkovanie pred domom alebo v murovanom prístrešku,“ vymenúva výhody Marcela Bartovicová z realitnej kancelárie AB Contact, ktorá je exkluzívnym predajcom týchto nehnuteľností 생일 노래 다운로드. V niektorých domoch už majitelia bývajú alebo sa dokončuje interiér, keďže domy si možno zakúpiť v prevedení holodom ale aj v štandarde na kľúč SchoolRumble.

Voľné sú ešte stále 4-5 izbové domy, ktoré sú koncipované tak, aby si každý našiel dispozíciu, aká mu vyhovuje Environment Special. Ide o rozdiel v prízemí, kde si vyberáte kuchyňu s obývačkou alebo samostatnú kuchyňu s komorou. V porovnaní s iným projektom v Piešťanoch, domy rezidencie Tematínska disponujú ideálnou úžitkovou plochou,“ vysvetlila realitná maklérka. Za najväčšie výhody Rezidencie Tematínska považuje ucelený obytný komplex, menej frekventovanú lokalitu blízko zelene a hlavne príjemných susedov.

Investor Rezidencie Tematínska, s.r.o. sa zaručuje za vysokú kvalitu stavieb a použitie kvalitných materiálov. Zároveň vyzdvihuje polohu. „Lokalita je popri Biskupickom kanáli dostupná pešou chôdzou približne 18 minút z centra mesta a cyklistická trasa ju prepája s celou mestskou infraštruktúrou. K aktívnemu pohybu láka blízky futbalový štadión, tenisové kurty alebo bežecká, či cyklistická trasa na hrádzi. A ak ste milovníkom koní, blízko je i jazdecký areál,“ uvádza investor.

Viac informácií sa dozviete na stránke www.rezidencietematinska.sk alebo na stránke realitnej kancelárie.

PR Realitná kancelária AB Contact, Piešťany

REKLAMA