Úvod Novinky FŠRH: Letné kempy pomôžu deťom rásť po všetkých stránkach

FŠRH: Letné kempy pomôžu deťom rásť po všetkých stránkach

REKLAMA
Anna bal 2021

Futbalová škola Róberta Hanka pôsobiaca v Moravanoch nad Váhom organizuje počas blížiacich sa prázdnin už deviaty ročník letných futbalových kempov Download the Chinese Bible. Dva turnusy sa konajú vo Veľkej Lomnici, ďalšie potom v Moravanoch nad Váhom na domácej pôde FŠRH a vo Veľkom Orvišti.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Na kempoch vo Veľkej Lomnici okrem kvalitných tréningových jednotiek zameraných na rozvoj techniky, zažijeme veľa zážitkov Gurumin. Čas strávený v Tatrách sa snažíme využiť čo najvšestrannejšie. Deti si zahrajú golf, zažijú peknú turistiku a potešia sa z pobytu v Aquacity Poprad 왕후 심청 다운로드. V hoteli International využijeme služby na regeneráciu síl (vírivky a bazén),“ vysvetľuje R. Hanko, ktorého cieľom je pripravovať deti čo najvšestrannejšie smerom k dorasteneckému veku old game. Práca vo FŠRH je orientovaná tak, aby deti v 15 rokoch boli zdravé, plné sily a chuti naštartovať svoj športový rast. Všetko predtým je len príprava, ktorá ich nesmie obrať svojou tvrdosťou o chuť, motiváciu a elán 강철의 연금술사 브라더후드 다운로드. Že sa to R. Hankovi darí, ukázali jeho odchovanci začiatkom mája v derby kategórie U15 medzi Spartakom Trnava a AS Trenčín. Do tohto zápasu nastúpil od začiatku zápasu na poste stredného obrancu Alex Šimurda a v priebehu druhého polčasu Matúš Tomaga, ktorí začínali v FŠRH 혼인신고 양식 다운로드. Obaja strelili po jednom góle a zabezpečili tak Spartaku víťazstvo 2:1.

Letné kempy sú určené pre deti v žiackom veku 11-14 rokov. „Naša futbalová škola je primárne zameraná na edukáciu php compression. Hľadáme neustále správnu mieru učenia pre každého mladého športovca. Nároky a požiadavky sú kladené v rovnakých tendenciách. Hra a zážitok sú pre nás veľmi dôležité large iPhone attachments. Toto sa snažíme prenášať aj do našich letných kempov,“ hovorí Róbert Hanko.

 

Termíny kempov

Počet detí vo Veľkej Lomnici je limitovaný na 25 detí v turnuse + 5 detí dennou formou vo veku 11-14 rokov pdf 소설 다운로드. Tretí-piaty turnus bude v domácich podmienkach aj pre deti od 8-15 rokov.

1. turnus od 1.7. nedeľa – 06.7. piatok (6 dní/5nocí) – viac 
2 medical certificate. turnus od 8.7. nedeľa – 13.7. piatok (6 dní/5nocí) – viac 
3. turnus od 16.07-20.07. v Moravanoch nad Váhom
4. turnus od 06.08-10.08. vo Veľkom Orvišti  
5. turnus od 13.08.-17.08. dievčenský kemp 

Viac o denných kempoch nájdete TU.

PR

REKLAMA