Úvod Novinky Farmárske trhy sa s Piešťancami rozlúčia bohatou ponukou

Farmárske trhy sa s Piešťancami rozlúčia bohatou ponukou

Priestory pred obchodným domom PRIOR budú v sobotu 16. decembra dejiskom posledných Farmárskych trhov v tomto roku. Remeselníci, výrobcovia a pestovatelia pre Piešťancov pripravili aj tentokrát pestrý sortiment kvalitných produktov 지번주소 다운로드. Pred Vianocami sa môžete zásobiť klobáskami od pána Peleca, syrmi zo Zázrivej, medom od pána Knížata, ale aj ďalšími výrobkami, ktoré bez najmenších problémov vydržia do Silvestra 창세기전 3 다운로드. Neváhajte, trhy sa do Piešťan vrátia opäť až v marci.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany

Sortiment prinesie okrem tradičných špecialít aj nové veci, ktoré určite oslovia návštevníkov trhov 카페음악 mp3 다운로드. Zakúpiť si budú môcť vianočné pečivo, samozrejme vyrobené z masla a bez použitia margarínu, ale aj ručne vyrobené vianočné ozdoby.

„Nedávno sme začínali a po príjemnej jari i teplých letných mesiacoch sme zažili aj sneh 엑셀 2007 무료 다운로드. Teraz na nás v každom obchode hľadí bradatý červený ujo a hrajú nám koledy. Veru, veru Vianoce sú predo dvermi a my sa ideme s Piešťanmi rozlúčiť travel guide. Našim predajcom síce budú chýbať, nakoľko Piešťany majú veľmi radi a obyvateľov mesta vždy chvália za to, že sú milí, veselí a zhovorčiví epic pen. Príďte sa určite pozrieť, ochutnať medovinku, pozhovárať sa, je to posledná príležitosť v tomto roku, najbližšie sa uvidíme až v marci, keď vykukne jarné slniečko,“ pozývajú na posledné tohtoročné trhy farmári Ppt viewer download.

PR

REKLAMA