Úvod Novinky Farmárske trhy opäť v Piešťanoch – už najbližšiu sobotu

Farmárske trhy opäť v Piešťanoch – už najbližšiu sobotu

REKLAMA

Po úspešných minulých rokoch pripravili organizátori v spolupráci s mestským úradom Piešťany a vedením OD Prior opäť Farmárske trhy v Piešťanoch na ulici A 두시탈출 컬투쇼 다운로드. Hlinku. Nakúpiť si budete môcť už v sobotu 17. marca a v ďalších mesiacoch sú Farmárske trhy v Piešťanoch naplánované na každú štvrtú sobotu v mesiaci Windows 10 trial.
Čo na trhoch nakúpite free horoscopes?
V prvom rade výrobky od slovenských výrobcov, ktorí ich vyrobili či nazbierali deň pred tým ako ich budú u vás predávať, tak aby boli vždy čerstvé a voňavé 알라딘 애니메이션 자막 다운로드. Môžete sa tešiť na mäsové výrobky z mangalice – klobásky, jaterničky, pekne opaprikovanú podhrdlinu a pod., kváskový chlebík od pekára, rôzne originálne sladké pečivo, ktoré inde nekúpite, slané pečivo – oškvarkové a slnečnicové tyčinky, lokše atd., rôzne druhy korenia samozrejme bez glutamátu, asi 20 druhov čaju z našich bylín, domáce vajíčka, sirupy, čerstvé aj archívne syry z kravského, kozieho a ovčieho mlieka, vínko od vinára, zeleninu čerstvú aj nakladanú od malopestovateľov, rôzne zeleninové šaláty, sušené aj čerstvé ovocie, zavárané čučoriedky, med od včelára a mnoho iných slovenských dobrôt 에어클래스 다운로드. Sem-tam prídu aj hostia z Čiech s maslovými frgálmi a inými dobrotami, tie stoja za ochutnanie. Aby ste boli štýloví môžete si kúpiť aj prútený košík, a aby sa vám nákup nesparil coc.


„Našou snahou je, aby predaj na trhoch nebol bezmenný, máte možnosť na rozdiel od nákupu v reťazcoch spoznať a porozprávať sa s výrobcom, ochutnať jednotlivý sortiment, aby ste vedeli čo kupujete 카카오톡 백업 다운로드. Cieľom nášho trhu je vytvoriť – i keď v skromných podmienkach – priestor, kde sa nielen nakupuje, ale ľudia sa tu dobre cítia, porozprávajú sa, vytvoria atmosféru pohody a pokoja 일도리 다운로드.
Veríme že nám obyvatelia zachovajú priazeň tak, ako v minulých rokoch,“ pozývajú organizátori Farmársky trhov na stretnutie už najbližšiu marcovú sobotu Download an earlier version of unity.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

PR Ilustr 유튜브 국가 차단 다운로드. foto: Farmárske trhy, -lt-

REKLAMA