Úvod Novinky Emerald nájdete od mája na Winterovej 24

Emerald nájdete od mája na Winterovej 24

REKLAMA

Vážení klienti, chceli by sme vás informovať, že od 2.5.2018 nás môžete navštíviť priamo v centre Piešťan, na adrese Winterova 24 카카오 게임 다운로드. S novou adresou kancelárie rozširujeme aj naše portfólio služieb o organizáciu podujatí (event management).

Emerald je rodinná prekladateľská a účtovná firma pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1999 드렁큰 타이거 편의점 다운로드. Okrem prekladov a účtovníctva sme sa v minulosti venovali aj organizovaniu jazykových kurzov a výučbe anglického jazyka. Mottom firmy je poskytovať sofistikované služby za primerané ceny a vďaka jazykovým znalostiam vytvárať obchodné a kultúrne prepojenie medzi strednou Európou a anglicky hovoriacimi krajinami 아이언맨3 자막 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Portfólio spoločnosti zahŕňa štandardné preklady a tlmočenie, úradné anglické preklady, korektúry a editáciu textov, ako aj účtovníctvo, mzdy a personalistiku ebsi 동영상 다운로드. V prekladoch sa firma dlhodobo špecializuje na právne texty a zmluvy, finančné a účtovné dokumenty, lekárske správy a zdravotnícke štúdie 초청장 서식 다운로드.

Od roku 2007 je Emerald zmluvným partnerom spoločnosti Dräger Slovensko pre prekladateľské služby, korektúry a jazykové lokalizácie.

Službu organizácia podujatí (event management) pridávame do nášho portfólia po tom, ako sme od roku 2016 začali organizovať a finančne podporovať kultúrne podujatia Piešťany Street Art Festival a Piešťany Open Mic 종말의 세라프 자막 다운로드. Na základe ich úspešnosti sme boli prizvaní k spoluorganizácii ďalších podujatí, ako napr. Piešťanské vianočné trhy alebo výročné stretnutie majiteľov a priateľov piešťanského pivovaru ŽiWell 가십걸 시즌1 다운로드.

Pre bližšie informácie navštívte prosím naše webové stránky na www.emerald.sk 괌 지도 다운로드.

Branislav Galo
spolumajiteľ a konateľ EMERALD s.r.o.

PR

REKLAMA