REKLAMA

Už ste pripravení na Vianoce? Ak ešte potrebujete stromček, dekorácie na vytvorenie pravej nefalšovanej sviatočnej atmosféry, či zaujímavý drobný darček, neváhajte navštíviť Záhradné centrum spoločnosti Plantex vo Veselom 3d 커스텀 소녀.

Za zaujímavú cenu si môžete kúpiť rezaný vianočný stromček, klasický stromček v kvetináči, ale vybrať si môžete aj z ponuky dekoratívnych stromčekov.  Z rezaných stromčekov sú v ponuke  jedle Nordman v rôznych veľkostiach multi-translation bible. Ak ste zástancom stromčekov v kvetináči, potešiť vás môže napríklad biely smrek Conica. Ide o jedinečný trpasličí, pomaly rastúci smrek kompaktného kužeľovitého tvaru Generation Kill Download. Tvar si zachováva prirodzene a nevyžaduje rez. Dorastá do výšky 2 metre až po 10-20 rokoch rastu, preto je ideálny aj do skaliek alebo na pestovanie v črepníku na terase alebo balkóne 윈도우 10 iso 파일 다운로드. Je nenáročný na pestovanie a mrazuvzdorný.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

 

Záhradné centrum Plantex ponúka aktuálne aj  vianočné svetlá, výzdoby a jedinečný značkový interiérový dekor i mnoho iného. 

Vianočné jablko ako netradičný milý darček

Zaujímavým  nápaditým darčekom môže byť vianočné jabĺčko 굿윌 헌팅 다운로드. Vianočné sviatky môžete svojim blízky spríjemniť  krásnym dizajnovým jablkom s vyobrazením stromčeka, smajlíka, srdiečok, vianočnej kométy, či s nápisom „Veselé Vianoce“ Kim Tae-woo Love Ratio. Jabĺčka sú nielen pekné, ale aj veľmi chutné. Kúpiť ich môžete na predajni vo Veselom, alebo i online 호텔델루나 4화 다운로드.

Budete obdarovaný a obdarovať môžete aj vy

V Plantexe počas predvianočného obdobia nezabúdajú ani na núdznych 이안 텍본 다운로드. Zaujala ich myšlienka, že  počas dvadsiatichštyroch dní čakania na narodenie malého Ježiška by sme mali mať za prioritu vďačnosť a dávanie.  V tomto adventnom období  sa preto rozhodli ako prejav vďaky darovať každému zákazníkovi ovocný punč Sandart. „Veríme, že naše obdarovanie „nakazí“ aj vás a budete ďalej šíriť túto myšlienku. Jednu príležitosť máte aj priamo v našom Záhradnom centre, kde sme v tomto roku dali priestor Trnavskej charite. Tú môžete podporiť ľubovoľnou sumou a tak prispieť na projekt „HLINENÝ DUKÁT“

 

Záhradné centrum Plantex vo Veselom je otvorené  v pondelok až piatok od 7:30 do 17:00 h a v sobotu od 7:30 do 12:30 h. 

 

 

PR

REKLAMA