Úvod Novinky Domoss otvára piešťanskú predajňu od stredy

Domoss otvára piešťanskú predajňu od stredy

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťanská spoločnosť DOMOSS otvára svoju predajňu na Bratislavskej ulici od stredy 6. mája. Vyberať si tak už môžete z celého ponúkaného sortimentu 도장 폰트 다운로드.

Prevádzka je otvorená v pondelok až piatok v čase od 9.00 h do 17.00 h. V sobotu sú otváracie hodiny od 9.00 do 12.00 h. V predajni si tak isto môžete vyzdvihnúť svoje internetové objednávky Gyro3d download. Počas pracovného týždňa v čase od 9.00 do 11.00 sú v predajni uprednostnené osoby staršie ako 65 rokov.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

DOMOSS je tu pre vás už 30 rokov

Na trhu bývania a vybavenia domácnosti pôsobí spoločnosť DOMOSS už od roku 1990 Harry Potter Mixed Blood Prince. Poslanie spoločnosti je zvyšovať kvalitu života a zlepšovať životný štýl svojich zákazníkov. Svoj cieľ sa snaží napĺňať prostredníctvom spolupráce s architektmi, projektantmi, stavebnými spoločnosťami i ďalšou odbornou verejnosťou 리얼 레이싱 다운로드.

Od roku 2004 sa spoločnosť DOMOSS stala členom siete EURONICS, najväčšej siete elektropredajní v Európe, aktívne sa podieľa na jej rozširovaní a poskytuje produkty a služby na európskej úrovni 네이버 티비 캐스트 다운로드.

V ponuke spoločnosti sa nachádza široká škála svetových značiek a produktov garantujúca zákazníkom kvalitu a spoľahlivosť produktov, najmodernejší dizajn, vysokú úžitkovú hodnotu a jedinečné riešenia postavené na najmodernejších trendoch a poznatkoch v oblasti bytového dizajnu a ergonómie.

Poskytuje čiernu a bielu techniku, malé a veľké domáce spotrebiče od popredných renomovaných značiek. Ponuka firmy zahŕňa rozmanité druhy sanity, záhradného nábytku, náradia a techniky, priemyselného tovaru a príslušenstva. V predajniach nájdete tiež rôzne druhy bicyklov – mestské, horské či elektrobicykle a potrebné príslušenstvo.


PR

REKLAMA