Úvod Novinky Do Smoleníc priletia draci. Príďte sa na nich pozrieť

Do Smoleníc priletia draci. Príďte sa na nich pozrieť

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Rytieri, princezné a draci. Nič z toho v dobrej rozprávke nesmie chýbať! Nechajte sa vtiahnuť priamo do deja a prežite spolu s nami napínavé príbehy, ktoré sa rozhodne nezaobídu bez aktívnej účasti malých bojovníkov a víl 똑같은 말 다운로드. To všetko pod patronátom dobrého kráľa Marka Igondu. Na čarovný Smolenický zámok počas tohto unikátneho rodinného podujatia opäť raz priletí aj drak Vavrinec 마이링크 펌웨어 24.5 다운로드. No tentokrát si na pomoc privedie aj dvoch dračích kamarátov!

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Spolu s príbehmi na vás čaká pestrá paleta nevšedných vôní, chutí a sprievodných aktivít, ktoré potešia malých aj veľkých 베트남사전 다운로드. Tešiť sa môžete na dračie divadielko, dračie rozprávky, streľbu z luku či prehliadku zámku s výstupom na zámockú vežu. Stredoveký víkend v Smoleniciach bude počas celého programu sprevádzaný aj Zámockým jarmokom, kde svoje výrobky odprezentujú lokálni remeselníci a predajcovia Google Photos. Kapacita zámockého nádvoria je obmedzená, miesto si však môžete poistiť zakúpením lístku online Kakao Music.

Podujatie však nebude len o zábave a hudobných zážitkoch, ale aj o dobročinnosti. Na liečbu malej Emky Krajčírovej venujeme 2% z ceny každého predaného lístka Oracle 11g. Na mieste sa tiež môžete tešiť na kreatívny kútik Nadácie Adeli 다음 영어 사전 다운로드. Príďte sa zabaviť do Smoleníc a prispejte tým aj na dobrú vec!

Miesto a čas
Smolenický zámok
10. a 11. august 2019
od 10:00 do 17:00 h

PR

REKLAMA