Úvod PR Články Dnes je Svetový deň piva. Sĺňava sa čapuje za špeciálnu cenu

Dnes je Svetový deň piva. Sĺňava sa čapuje za špeciálnu cenu

REKLAMA
OLANO Volby 2020

Podľa pivovarníkov je prvý augustový piatok najkrajším dňom v roku. Prečo? Pretože je to Svetový deň piva. Pri tejto príležitosti si môžete pivo Sĺňava dopriať v Piešťanskom pivovare na Lodenici a v ŽiWelli v Kursalone za špeciálnu cenu.

„V rámci tohto vznešeného sviatku vás počas celého dňa pozývame na Sĺňavu za symbolické euríčko,“ informujú piešťanskí pivovarníci.

REKLAMA
Dobra volba

ŽiWELL SĹŇAVA je 10° ľahký ležiak, nefiltrovaný a nepasterizovaný. „Klasický český ležiak Sĺňava sme navarili pre široké masy „pivopičov“. Ľahké sladové telo a nízky obsah alkoholu ho predurčujú na každodenné pitie po celý rok. Všetci majú chuť skúšať niečo nove a piť zaujímavé, častokrát ťažké kúsky, ale keď bude vonku 35 °C, každý z nás skončí pri ľahkom, svetlom, ležiaku českého typu. V ŽiWLLI tomu rozumieme a rozhodli sme sa uspokojiť aj túto požiadavku klasického pivára. Už pri vymýšľaní receptu sme sa zamerali na to, aby sa nová „desinka“ dala ľahko a rýchlo čapovať a piť.
Hneď na začiatku vás zaujme svetlo zlatá farba a dokonale vyčírenie vďaka extra dlhému ležaniu. Sĺňava 10° je korunovaná bohatou, hustou, bielou penou. V chuti nájdete stredné sladové telo, jemnú chlebnatosť a intenzívnu, príjemne doznievajúcu horkosť vďaka použitiu českých chmeľov Premiant a Žatecký Poloranný Červeňák. Príjemná je na tomto pive nielen chuť, ale aj cena, ktorá je na trhu remeselných pív bezkonkurenčná. Nikto kto ho skúsi neostane pri jednom,“ hovoria o svojom pive výrobcovia z Piešťanského pivovaru ŽiWell.

PR

REKLAMA