Úvod Novinky Diskusia o VÚC a piešťanskom letisku, fakty a možnosti

Diskusia o VÚC a piešťanskom letisku, fakty a možnosti

REKLAMA

Ohlásená likvidácia piešťanského letiska na konci novembra minulého roku zmobilizovala občanov Piešťan.  Proti tomuto, kroku sa zdvihla vlna odporu u obyvateľov a zasiahli i poslanci NRSR download dism.exe. Takmer po roku je letisko stále v kritickom stave, keďže manažment nenaplnil požiadavky valného zhromaždenia na konsolidáciu spoločnosti. Aj preto takmer po roku príde do Piešťan poslanec národnej rady  Jozef Viskupič, ktorý je kandidátom na predsedu Trnavského samosprávneho kraja, v utorok 31 subtitles for IM Hero. októbra 2017, kde  o 11.00 h v Mestskom kultúrnom stredisku na A. Dubčeka 27 bude diskutovať s občanmi a predstaví im svoje vízie.

Pred rokom 21 워너원 다운로드. novembra 2016 sa v Národnej rade SR uskutočnila tlačovka OĽANO. Jozef Viskupič, Veronika Remišová, Tomáš Hudcovič a Lucia Drábiková na nej upozornili na podivné aktivity v letiskovej spoločnosti, ale taktiež priblížili históriu a význam jediného medzinárodného letiska v Trnavskom kraji 유니티 패키지 다운로드. Aktuálne vtedy prebiehala petícia, ktorá bola veľmi úspešná, v priebehu niekoľkých dní sa podarilo vyzbierať 5 495 podpisov občanov, pričom prostredníctvom internetu ju podporilo ďalších 1 486 ľudí Free one piece cartoons. Tomáš Hudcovič, vtedajší viceprimátor, veľmi jasne a konkrétne popísal zvláštne praktiky, ktoré takmer viedli k likvidácii piešťanského letiska Don't starve to iPhone. Na viaceré podnety bol iniciovaný poslanecký prieskum, ktorý stále trvá. Medializácia, politický a občiansky tlak aj petícia nakoniec prinútili na čas manažment letiska zmeniť taktiku Master of Farm. Rétorika o tom, ako župa pomáha a mesto škodí letisku, však zo strany TTSK kontinuálne pokračovala. Po necelom roku je však situácia s Letiskom Piešťany veľmi vážna 안철수 v3 lite 다운로드. Manžment, ktorý vedie župan Tibor Mikuš, nenaplnil požiadavky valného zhromaždenia na konsolidáciu a ozdravenie, ale ďalej zadlžoval spoločnosť 라이젠 다운로드.

REKLAMA
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
PN Taxi
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Buenos pizza  burger

Minulý týždeň odstúpil člen dozornej rady letiska Stanislav Brečka a domček z karát o tom, že v TTSK je všetko ako ma byť, padá. V liste primátorovi Piešťan Milošovi Tamajkovi sa okrem iného vyjadril: „Z môjho 3 mesačného pôsobenia vo funkcii a po preštudovaní všetkých dostupných materiálov spoločnosti, ale takisto aj na základe dlhoročných skúseností vo funkcii krízového manažéra, kde som sa potýkal s podobnými prípadmi musím konštatovať, že predstavenstvo a riaditeľ spoločnosti vedú spoločnosť pre mňa neprijateľným a neodborným spôsobom, ktorý nie je v súlade so záujmami spoločnosti a všetkých akcionárov.“

Členovia petičného výboru zaslali minulý týždeň Otvorený list kandidátom na post predsedu Trnavského samosprávneho kraja, v ktorom žiadajú, aby zaujali jasný postoj, ako budú v prípade svojho zvolenia nakladať s piešťanským letiskom Komodo Time Machine. Práve budúci predseda Trnavského samosprávneho kraja bude môcť v maximálnej možnej miere ovplyvniť fungovanie letiskovej spoločnosti.

V utorok 31.10. o 11.00 h vás preto pozývame do Mestského kultúrneho strediska na A. Dubčeka 27 v Piešťanoch na stretnutie s kandidátom na predsedu Trnavského samosprávneho kraja Jozefom Viskupičom. Príďte sa s ním osobne stretnúť, oboznámiť sa so situáciou a možnosťami pomoci piešťanskému letisku a o ďalších výzvach pre okres Piešťany. Prídu aj kandidáti na poslancov Alan Suchánek, Lucia Drábiková a nezávislí kandidáti Peter Tremboš a Michal Fiala.

Že Trnavský samosprávny kraj potrebuje zmenu, vidia ľudia v zápchach v Senici, Hlohovci, pacienti v Trnave. Vidíme to aj v Piešťanoch. Zdravotníctvo a sociálne služby majú tiež dosť restov. Len vedenie župy je stále sebavedomé a každú kritiku označuje za útoky a ohováranie. Potrebujeme zmenu. Môžeme ju uskutočniť, len ak pôjdeme voliť budúcu sobotu 4.novembra. Viac o našom programe Spolu tvoríme kraj nájdete na www.trnavskyzupan.sk.

Reklamný článok. Objednávateľ: Jozef Viskupič, Hlboká 15, 917 01 Trnava. Dodávateľ: HPA, s.r.o., Bodona 48, 921 01 Piešťany

REKLAMA