REKLAMA

Nie je to len obchod či obyčajné cyklistické centrum, je to miesto, ktoré priam pohladí obe duše každého cyklistu. Tisícky produktov na stovkách metrov štvorcových, servis, asfaltový testovací pump-track priamo v areáli, priestor na občerstvenie i zázemie so sprchami pre návštevníkov, ktorí prišli otestovať svoj budúci stroj. To je MTBIKER v Hrádku neďaleko Piešťan. Centru sa darí, neustále rastie, od našej návštevy v roku 2017 sme ho naposledy takmer nespoznali, a tak hľadá šikovných ľudí, ktorí majú radi cyklistiku a chcú sa pridať do tímu aws ami. Voľné sú pozície predajca, servisný pracovník, ale aj ďalšie…

Areál MTBIKER centra sa za poslednú dobu rozrástol o letnú predajňu, sklady i asfaltový pump-track.

Predajca v MTBIKER centre

Veľmi dôležitou pozíciou, ktorú momentálne v centre obsadzujú a kladú na ňu veľký dôraz je predajca. „V prvom rade nám ide o to, aby sa zákazníci u nás cítili dobre a dostali všetky potrebné a relevantné informácie. Nemusíš byť úplný expert v cyklistike a vo vybavení, ale nesmie ti chýbať chuť učiť sa nové veci a sledovať aktuálne trendy Jingle bell mp3 download. Predsa len neustále sa na trhu objavujú nové materiály, technológie a udržať si prehľad už dá trochu zabrať. Ak to ale dokážeš a nájdeš v tom aj záľubu, môžeš zákazníkom dobre poradiť pri výbere. Veľkou výhodou sú aj osobné skúsenosti z jazdenia a vtedy budeš mať situáciu ešte o niečo ľahšiu. Vždy sa snažíme ľuďom poradiť vzhľadom na ich požiadavky utorrent pro apk 다운로드. Predajca je rovnako veľmi dôležitá osoba z hľadiska reprezentácie nášho MTBIKER centra. Predsa len ľudia nás vo veľkej časti vnímajú v online „svete“ a majú určité očakávania ak nás prídu pozrieť osobne. Príjemné vystupovanie a reprezentovanie by teda malo byť samozrejmosťou, rovnako ako zdieľanie rovnakých hodnôt,“ popisujú požiadavky na fulltime pozíciu  na stránkach MTBIKER Windows 7 Defender.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

Ideálne je ak je cyklistika vašim koníčkom. Vďaka nej sa budete môcť podieľať na aktívnom budovaní komunity a byť dôležitou osobou pre zákazníkov. Jednou z požiadaviek na budúceho zamestnanca je aj zmysel pre poriadok a čistotu. To súvisí  s udržiavaním poriadku  v rámci produktov, s ktorými budete pracovať a ako aj priestorov MTBIKER centra 잭스미스 게임 다운로드. Predajná plocha je predajcove malé kráľovstvo a to by malo byť v perfektnom stave.

V MTBIKER si rovnako uvedomujú, že práca nie je všetko a dôležitý je aj voľný čas. Zamestnancom v centre ponúkajú možnosť časovej flexibility a rozumný kompromis.

Servisný pracovník na plný úväzok

Kvalitná predajňa a centrum pre cyklistov sa nezaobíde bez poriadneho servisu One Fun Man 2 5. To si v MTBIKER uvedomujú a snažia sa na tom neustále pracovať. Jeho základom by mal byť schopný mechanik a práve takého teraz  hľadajú. Dnešné bicykle už nie sú len 2 kolesá a pár súčiastok. Elektronické radenia, rôzne štandardy, nové materiály, technológie. Samostatnou kategóriou je odpruženie – teda vidlice, tlmiče a teleskopické sedlovky 한국 가요 다운로드. To všetko kladie nároky na to, aby sa mechanik vyznal, mal prehľad a vedel si prípadné informácie aj dohľadať.

Náplňou práce servisného pracovníka je primárne servis bicyklov a komponentov, no vzhľadom na množstvo aktivít to bude aj trochu pestrejšie. V MTBIKER nechýbajú  pravidelné testovacie dni a plánované sú aj ďalšie aktivity. Vďaka tomu bude potrebné udržiavať testovacie bicykle v dobrom stave a rovnako vedieť ľudom tiež poradiť Premiere Pro cs5.

Práca servisného pracovníka nemusí byť naviazaná iba na Hrádok. V pláne je totiž výrazné zlepšenie služby rozvozu bicyklov.  Zákazníkom tak bude potrebné poradiť priamo na mieste so základným nastavením bicykla Download DeadRising 3. Z toho dôvodu je vodičské oprávnenie typu B veľkým plusom.

MTBIKER hľadá tiež ľudí na pozíciu servisnej výpomoci na čiastočný pracovný úväzok, pracovníka zákazníckej podpory, či človeka na balenie objednávok. K dispozícii je tiež brigáda pre študenta marketingu a pozícia redaktora, či redaktorky pre Českú republiku.

Viac detailov nájdete priamo na stránkach MTBIKER a presný popis v sekcii kariéra, kde sa dozviete všetky podrobnosti. Život v MTBIKER centre si môžete aspoň z časti pozrieť aj na Instagrame Korean invoice form.

PR

REKLAMA