Úvod Novinky CityFest: Zahrajú vám aj Tempa (UK), Polemic či Aless

CityFest: Zahrajú vám aj Tempa (UK), Polemic či Aless

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Mestský festival už v predchádzajúcich ročníkoch ukázal svoju medzinárodnú úroveň. Po obľúbených českých interpretoch tentoraz organizátori pozvali do Piešťan vychádzajúcu hviezdu britskej hip-hopovej scény Immortal Song2 mp3. Na Námestí slobody sa predstaví raper Tempa.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Dramaturgicky ide o šikovné spojenie jednej z najväčších hviezd slovenského rapu a hip-hop/trap interpreta z britských ostrovov Geometry dash Dropbox download. Zažiť na jednom podujatí osvedčeného Ega a rapera Tempu, ktorému kritici predpovedajú úspešnú kariéru, bude nepochybne neopakovateľným zážitkom Hi Bailey subtitled download.

Tempa prichádza z Briminghamu a práve jeho pôvod v najľudnatejšom priemyselnom mesta Veľkej Británie najviac charakterizuje jeho tvorbu 스플래터 스쿨 다운로드. Kritici hovoria o novej vlne z Briminghamu, ktorej je Tempa súčasťou, a o ktorej budú fanúšikovia tohto hudobného žánru ešte veľa počuť.

Na CityFeste ich nepochybne poteší aj Aless, ktorú vďaka svojmu projektu Podzemgang v roku 2015 objavil práve piešťanský raper Ego 캐시 동영상 다운로드. To naštartovalo jej úspešnú kariéru plnú úspešných spoluprác s najväčšími menami domácej scény. Aless má na konte tri albumy, ten najčerstvejší dostal názov Druhá šanca 초고화질 컴퓨터 배경화면 다운로드. Z časti ide o otvorenú spoveď mladej speváčky, ktorej kariéra nie je vždy spojená iba s príjemnými skúsenosťami.

Slovenska ska legenda Polemic je zárukou skvelého zážitku na každom festivale ios 13 음악 다운로드. Piešťanské Námestie slobody už dokázala viackrát celé rozoskákať a inak to nebude ani počas 6 lg g2 driver. ročníka CityFestu. Polemic je na scéne už vyše 20 rokov a jeho členom rozhodne nedochádza dych. V ostatnej skladbe z marca tohto roka skúsení hudobníci reflektujú aktuálne spoločenské dianie 원서 pdf 다운로드. Song dostal príznačný názov Na každého príde.

Svoje rock’n’rollové a bluesové korene v žiadnom prípadne nepopiera trojica Walter Schnitzelsson, ktorá začiatkom roka predstavila svoj druhý album názvom Sugar Kids Won’t Stop Screaming Hancom trial. Obľúbenci najvyšších letných festivalov svojimi nákazlivými melódiami potešia aj návštevníkov piešťanského CitFestu.

Pridajú sa tak k už skôr zverejnených interpretov, ktorý počas posledného májového víkendu na CityFeste tiež zahrajú. Sú nimi Horkýže Slíže, Zoči Voči a samozrejme piešťanské hviezdy známe na celom Slovensku – raper Ego a Slniečko.

Vstupenky na festival, ktorý sa uskutoční 24. až 26. mája, sú v predpredaji cez Ticketporal aj v Espresse pod Lipou (Námestie slobody), stánku Tipos (Prior), pohostinstve Úspora (sídlisko Juh) a v Lemon Bare (Vajanského 1) za zvýhodnenú sumu 15 eur na celý víkend. Limitovaný počet vstupeniek bude aj na mieste za cenu 9 eur / 1 deň.

TS

REKLAMA