Úvod Novinky CityFest roztancuje KALI, King Shaolin a Dance Exxtravaganza

CityFest roztancuje KALI, King Shaolin a Dance Exxtravaganza

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Najpočúvanejšiu reláciu s elektronickou tanečnou hudbou na Slovensku Dance Exxtravaganza zažijú návštevníci festivalu CityFest naživo 웹 게임 소스 다운로드. Na Námestí slobody sa o dobrú náladu postarajú v sobotu 27. mája DJ Stanley a DJ Milan Lieskovský. Po minuloročnom úspechu sa na pódiá CITYFESTu vracia rapper KALI s novinkami Autocad 2014 free download.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

 

Popredný slovenský DJ a producent Milan Lieskovský spolupracoval s hviezdami ako Paul Van Dykči Tiesto font creator. Jeho skladby sú známe publiku doma aj v zahraničí. Z domácich interpretov sa preslávil spoluprácou s Katarínou Koščovou a Mirom Jarošom. Na CityFeste ho podporí DJ Stanle Lithingin. Dance Exxtravaganza bude prenášaná do éteru priamo z piešťanského Námestia slobody prostredníctvom rádia Europa2.

V sobotu sa na CityFeste predstaví aj raper Kali, ktorého mnohí považujú za jedného z najlepších raperov na Slovensku Yokai Watch game. Do povedomia sa dostal hlavne skladbou Som hrdý s produkciou od Smarta.

Pred pár týždňami vydal svoj najnovší album s názvom Dezert, ktorý obsahuje aj bonusovú skladbu Pravda je len jedna 길소뜸 다운로드. Tá zaznela v slovenskom filmovom trháku Únos.

Po roku sa do Piešťan vrátia aj King Shaolin – bratislavská new age popová kapela, ktorej debutový album z roku 2011 mal názov Road To The Machiavelli Valley 윈도우 10 부트캠프 드라이버 다운로드. King Shaolin má za sebou niekoľko klubových turné, vystúpenia na veľkých festivaloch aj angažmán v zahraničí. Začiatkom minulého roka sa King Shaolin stal dobrovodnou kapelou Celeste Buckingham Shindoriko Printer Driver.

Milovníkov kvalitného rocku poteší nitrianska formácia Everlong, ktorá má za sebou množstvo vystúpení v kluboch aj na veľkých festivaloch League of Legends pbe. Svoje kvality ukázala piešťanskému publiku na minuloročnom CityFeste, tentoraz na Námestí slobody zahrá v sobotu 27. mája.

FB Udalosť: https://www.facebook.com/events/1523237417710628/

Facebook: https://www.facebook.com/cityfest.sk/

https://www.instagram.com/cityfestpiestany.sk/

PR

REKLAMA